Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pisilhet egy gyerek az udvaron?

Pisilhet egy gyerek az udvaron?

Figyelt kérdés
Hány éves korig?Milyen nemű gyereknek lehet ezt engedni?Hova és hogyan pisilhet?

2017. júl. 4. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Marmint az ovoda udvaran vagy a sajatodon? Az oviban ertelemszeruen nem. A sajatod meg a tied, eldontod, en tuti csak vegszuksegben engednem. Ne szokja meg hogy osszepisili a kertet mint egy kutya. Ahhoz szokjon hozza, hogyha pisilini kell irany a wc/bili.

A gyerek neme tokmindegy.

2017. júl. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Ha a szobatisztaságra akarod nevelni akkor érdemes a wc-re vagy a bilire szoktatni. Végülis nem kiskutyus, hogy ott pisiljen ahol éppen kell. :)
2017. júl. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk volt egy két alkalom, főleg amikor a kisfiam szobatiszta lett... élvezte, hogy szabadon pisilhet, de nem csináltunk belőle rendszert, én nem díjazom. Valahogy nekem nem fekszik a téma, hogy össze-vissza pisil mindent... kislányom talán 2× csinálta a fűben, de megbeszéltük, hogy inkább ne.


Bent wc-t használnak szűkítővel, az udvaron pedig van bili, hogy ne kelljen bejárkálni.

2017. júl. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Az udvaron pisilésről én ugyanúgy gondolkodom gyerek esetén, mint felnőtt esetén. Pisilhet a gyerek, ha nagyon muszáj, és nem tud beérni a fürdőszobába. Ilyenkor viszont emgengedném, mert velem is előfordult már, hogy foglalt volt, és ki kellett futnom a hátsó udvarba (utána még kb fél óráig foglalt volt).
2017. júl. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Fiunk 4 éves lesz, pisilhet, sőt ezt szorgalmazzuk is. Mondjuk én úgy nőttem fel, hogy ez természetes. A nyár egy jó részét a mamamnal töltöttük unokatestvérekkel és neki nem volt wc-je, csak pottyantósa. Mi gyerekek nem szerettük, pisilni az udvaron pisiltunk nála. Mindig versenyeztunk, hogy ki tud messzebbre. Nagyon durva gyermekkorom volt. 😁
2017. júl. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Jesszus ez mar a 2. Ilyen udvarban valo pisileses kerdes. Nem nem pisilhet udvarra csak ha nagyon muszaj. Gyereked van basszus nem kutyad. Tök mind1 h lany vagy fiu. Szoktasd bilire vagy wcre. Ovodaba is az udvarra fog pisilni kakilni ahol a többi gyerek jatszik.
2017. júl. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Dehogy pisilhet az udvarra! Én inkább jó erősen elverném ha oda pisilne
2021. ápr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!