Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elsős kisgyerekek anyukái Ti...

Elsős kisgyerekek anyukái Ti mikor vásároltok be a sulira?

Figyelt kérdés

Jövő héttel szeptember 9ig nem leszünk az országban így a sulis akciókból kimaradunk. Most vegyük meg a tanszereket vagy majd 9.e után?

Ablak zsiráfból jó a 2003as kiadású?

Sosem gyurmázott így nem is vettünk, nem lesz baja annak a gyurmának amit megveszünk most? Nem szárad ki?

Torna órára torna cipő kell? Vagy jó egy foci edzőcipő?


2017. júl. 5. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megvehetitek most a tanszereket, jobb most nyugodtan bevásárolni előre, nem biztos az sem, hogy mindent megkaptok egy boltban, szóval kell egy kis idő rá. A gyurmának nálam évek alatt sem lett semmi baja, pláne bontatlan csomagolásban. Fehér tornacipő kell a tesiórára.
2017. júl. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Most vegyétek meg inkább. Mi augusztus közepén vásároltunk be legutóbb az elsőbe készülő gyerekkel együtt. Gyurmának semmi baja nem lesz. (de mondjuk nekem furcsa, hogy eddig nem játszott vele) Tornaórára fehér talpú tornacipő kell. Mi Decathlonban vettünk, ahogy láttam többeknek volt onnan hasonló. Ablak-zsiráf nálunk nem kellett.
2017. júl. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Play Doh vagy hogy írják gyurmái vannak de nem nagyon szerette. Süni gyurmát néztem ki ilyen volt az oviban is.

Köszi a dechatlonban megnézzük a cipőt

2017. júl. 5. 12:47
 4/9 anonim ***** válasza:

Augusztus elején kezdtük a vásárlást és szeptemberre minden megvolt (nálunk pár másik iskolával ellentétbe elég minimális cuccokat kértek). Tavaly szinte alig kellett valamit vennünk,lényegébe füzeteket meg gyurmát és egy csomi temperát, a többi jó volt ami elsőből maradt,így ezt 1 alkalommal 1 helyen letudtuk.

Ablak zsiráf nekünk nem kellett,de egy mai és egy jó régit össze hasonlítva nem igazán van túl nagy különbség, szerintem jó az ami van nektek 2003 is.

Nálunk a tornaórára csak annyi volt a kérés,hogy tornaórára megfelelő legyen, edzőcipőbe tornázott.

Én most kezdenék neki és amiket nem sikerül beszerezni azokat majd amikor itthon lesztek,az összeset tuti nem hagynám akkorra

2017. júl. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
suli szeptember4 kezdődik mindenhol már mint tanulás.
2017. júl. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem lesz ott az első két hétben a férjemet felvették kint svédországbanandóra munkahelyére így kiköltözünk hozzá. Az 1 hónap alatt rendezzük be a házat, de utána nekem haza kell jönnöm felmondani az idő alatt jár majd magyar iskolába, úgy 3 hónapont.

Kint már beírattuk ott nem kértek tanszereket se semmit.

2017. júl. 5. 16:11
 7/9 A kérdező kommentje:
*állandóra
2017. júl. 5. 16:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem vennék neki Ablak-Zsiráfot, az első 3 hónapban valószínűleg még nem használják, ha pedig igen, akkor jó a 2003-as. A felszerelést is egyeztetném a sulival, mi az, ami az első 3 hónapban kelleni fog, és mi az, amire csak a 2. félévben van szükség.
2017. júl. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én inkább a sulival beszélném meg ezt hogy max 3 honapra mi kell.
2017. júl. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!