Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Be van oltva a gyereketek...

Be van oltva a gyereketek agyhártyagyulladás ellen?

Figyelt kérdés
Ha igen, melyikkel lett és milyen mellékhatásai voltak?
2017. júl. 5. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Neisvac C-vel, ezeket alig érezte meg, max. aznap este kis hőemelkedés. A Bexserok után viszont láz, nyűgösség volt még másnap is.
2017. júl. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%

Igen, Meningitec C-vel.

Feltételezhetően hozzájárult a gyermekem idegrendszeri problémáihoz, alumínium-foszfátot tartalmaz.

2017. júl. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, neisvac-c es nimenrix oltásokat megkapta 2 hónapja, aznap kicsit nyűgösebb volt, de semmi komoly.Bexero oltást majd néhány hónap múlva kapja.
2017. júl. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindkét gyerek, A, B,C ellen is.
2017. júl. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A és C ellen igen, a B-t azt 1 éves kor után lehet (remélem nem kevertem össze), valószínűleg azt is megkapja
2017. júl. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nekünk menjugatet írtak fel, azzal senkinek sincs tapasztalat?


2-es, tudtommal nem csak ez tartalmaz aluminiumot. Mi baja lett pontosan, nagyon érdekelne :/

2017. júl. 5. 18:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, neisvac-c es bexsero

Csak a bexserotol fajt a laba aznap, mas baja egyiktol sem volt.

2017. júl. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Valóban, még kétféle olyan oltást kapott (összesen 4x), amiben alumíniumvegyület volt. Ez volt az utolsó a sorban, ezután kezdtek jelentkezni kifejezett tünetek: autisztikus tünetek, idegrendszeri károsodásra utaló tünetek (pl. órákig tartó sírás, érzékszervek túlérzékenysége), hipotónia és mozgáskoordinációs zavarok (addig a nagykönyv szerint fejlődött).

Persze nem állítom, hogy csak az oltás volt az oka, nyilván több tényező közrejátszott, de utólag megbántam, hogy engedtem magam rábeszélni erre az oltásra. A dokinéni unszolt, merthogy 2 éves kor előtt még ingyenes, én meg belementem.

2017. júl. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!