Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek jogos, ha egy...

Szerintetek jogos, ha egy idegen rászól egy kisgyerekre, aki rugdossa a székeket, neveletlenül viselkedik egy nyilvános helyen? Anyuka nem szólt rá, telefonált, aztán felháborodott, hogy rászóltak a gyerekre. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2017. júl. 5. 22:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
72%
Jogos. Valakinek muszáj nevelnie a gyereket.
2017. júl. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
65%

"Ezért találkozni olyan életképekkel, hogy a TESZKÓban a kis görcs torkaszakadtából bömböl, hogy zeng tőle az egész áruház, mert az anyja nem veszi meg neki a fizetése másfélszeresét kitevő Plésztéjsön ötöt,"


Tényleg létezik ilyen? Létezik olyan szülő/gyerek, aki idáig eljut?

2017. júl. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
89%
Mekkora gyerekre?
2017. júl. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
98%
Ez jogos. Viszont velem pont pár napja történt meg az ellenkezője. Rosszul viselkedett a 3 éves fiam nyilvános helyen, rászóltam, és leguggoltam hozzá hogy beszéljek vele (és leállítsam) erre a mellettünk álló nő beleszólt és elkezdte "nevelni", mondtam neki, hogy köszi, de amint látja intézem én. Na az ilyen viszont kiakasztó tud lenni.
2017. júl. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha jogos dolog miatt, normális hangnemben szólnak a gyerekemre, olyanért, amit én nem vettem észre, elnézést kérek és még meg is köszönöm. A székrúgdosás kifejezetten idegesítő, úgyhogy ez a jogos kategóriába tartozik.
2017. júl. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

☺️ jaj ilyenhez nekem is volt szerencsèm.

Anyuka elforulva telefonált a barinőjèvel a gyerekei meg a cipőiket hajígàltàk egymáshoz. Aztán az egyik majdnem eltalált engem, ekkor anyuka felpattant ès közölte a gyerekeivel, hogy nem lesz tablet, ha nem tudnak viselkedni, majd pofázott tovább... A gyerekek meg örjöngtek tovább, amíg az egyik ki nem ment az útra, na ekkor odamentem anyukához, hogy ha gondolja, hozza már vissza a gyerekèt az út szèlèről, mert el fogják ütni.

Meglepő ez a szintű kretènsèg egy vagy több gyereket nevelő embertől!

2017. júl. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
8%

hát az én gyerekemet majd nevelem én,köszi.

Rád se szól senki,ha nem tetszik neki valami amit csinálsz,a gyerekemnek is van annyi joga,hogy egy idegen ne akarjon már ugatni neki.

ezzel együtt,én rászólok,ha rugdossa a széket,az én gyerekem nem rohangál üvöltve a tescoban,de ha ilyen előfordulna,és egy idegen kezdené el "nevelni",hát gyorsan leoltanám az tuti. Szóljon nekem,ha valami kínja van.

kivéve,ha valami veszélyeset csinál akár magára,akár a más gyerekére.

2017. júl. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
5 és 8 év körüli gyerekek voltak. Egyszer szólt az Anyukának valaki, mert akkor pont takarásban voltak és nem látta, hogy rosszalkodnak. Akkor rájuk szólt, hogy "légy szíves hagyjátok abba". Persze folytatták tovább, másodjára az idegen szólt rá az egyik gyerekre, akkor már rohant az anyuka megvédeni szegény gyereket.
2017. júl. 6. 09:15
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon zavarna a viselkedése, rászólnék. Ha anyukának nem tetszene, nem érdekelne, nyilvános helyen elvárható egy szülőtől, hogy figyeljen a gyerekére.
2017. júl. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

#17 hogyne szólna felnőttre is rá valaki ha az retardált?

Legutóbb érdekes mód pont egy felnőtt nem tudott viselkedni, pedig az anyuka a gyerekével volt moziban. Utóbbi csendesen nézte a filmet, az anyuka meg lebonyolított 2 telefont odabent.

Azt a hisztit, amit levágott, hogy rá mertem szólni, hogy ugyan kussoljon már a film alatt egy 10 éves is megirigyelné.

Szóval de. Felnőttre ugyanúgy rászolok, mint gyerekre..

De aki napi szinten BKV-zik annak szinten ismerős lehet, hogy egy héten többször mormol egy "b@zmeg"-et az orra alá felnőttek miatt, mint ahányszor egy kisgyerek idegesíti akárhol...

2017. júl. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!