Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a legrosszabb helyzet...

Mi volt a legrosszabb helyzet vagy hely, ahol berottyantott a baba?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 14:25
1 2
 1/16 xStefix ***** válasza:
95%
Szerencsére nálunk pont nem volt annyira rossz, mint lehetett volna: sugárban átkakkantotta az egész gyerekszobát a pár hetes lányom peluscsere közben. Másnap érkezett meg a padlószőnyeg.... :)
2012. márc. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%

Szinte mindenhol, anyatejes volt, napi 6-7 kaki.

Babakocsiban séta közben aimán átpelenkáztam. Játszótéren a földön vagy padon, kocsiban. Most már 3 éves, de még pelenkás, hétvégén az állatkertben állva többszáz ember előtt. Őt még nem zavarja, de én sem zavartatom magam, ahol épp bekakil, megoldom!


Nemek inkább a szoptatás volt macerás. Nem sok helyen van félre vonulási lehetőség, de vagy az autóban, vagy pl. Pláza wc-Ben megoldottam.

2012. márc. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%

Ahol elek, ott el kell menni a gyermek maximum 2 honapos koraig a kulugyminiszteriumba. Ott leadni az anyakonyvi kivonatot, a kulfoldi tajszamot, utlevelet kell kesziteni a gyermeknek, szemelyazonossagi kartyat, lakcimmel kapcsolatos adatokat.

Tehat elegge szigoruan veszik azt, hogy minden kulfoldi allampolgar (lanyunk kettos allampolgar) le legyen jelentve.


El is mentem a lanyommal, amikor masfel honapos volt. Addigra minden papir megerkezett es benne is voltunk az idoben. Kaptunk idopontot is szerencsere.

A lanyom akkor meg, mint minden mas baba evett-aludt volt, igy gondoltam, hogy nem lesz gond abban a 30 perc - 1 oraban. Viszont volt .. :)))

Fel kelt es elkezdett sirni. Kapott anyatejet cumisuvegbol, az ugyintezo holgy hihetetlen turelmes volt. Gondolom hozza voltak szokva az ilyen dolgokhoz :))

Viszont a lanyom csak sirt tovabb. Kezdo anyukakent nem tudtam, mi a gondja, de mondtak ott tobben, hogy csereljem ki a pelenkajat, lehet az zavarja.

Ramutattak egy asztalra, ami elso ranezesre ert szerintem 1-2 milliot. Batoritottak arra, hogy ott csereljek pelust.

Megtettem ... ahogy levettem a pelust a lanyomrol, jott belole a pisi es a kaki egyszerre, de valami eszmeletlen adag!!! Azota se lattam ennyit kijonni belole! :))

Termeszetesen, nem kell mondanom, hogy az asztal csurig sz@ros es pisis volt. Nem gyoztem takaritani, az ugyintezok pedig ablakot nyitni a buz miatt!


Ez 8 honapja volt. Fel eve bevezettek az uj torvenyt: a gyermek 6 honapos koraig kotelezo lejelenteni az adott orszagban valo tartozkodast! :)))

2012. márc. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Az első évben lányom minden kötelező orvosi és védőnői vizsgálat előtt bekakilt. Kivétel nélkül.

Nem tudom miért, de nagyon jól ráérzett. :)

2012. márc. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
19%

Egyik nap a mamámnál voltunk, elfogyott a pelus az úti táskából és a szekrényben lévőről elfeledkeztem. A fiam szólt, hogy kakilnia kell, a 80éves mama, meg visszarángatta cipőért, sajna bekakilt. Szegényemet is zavarta a kakiszag, egész úton bűzölögtünk. Azóta ha van cipő ha nincs a gyerek lábán nem piszkálja senki, ha szükségletét intézné.

A lányom is utazás közben kakilt be már párszor. Egyszer pont úgy jött ki a lépés, hogy volt időm pucolni a popsiját, leugrani a hévről, kidobni a pelust és vissza. De hála leszállás előtt egy perccel szokta

2012. márc. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

tanácsadáson vetkőztettem le, levettem a pelust is és csak utána vettem észre, hogy kakilt :S

kicsit ciki volt, kiküldtek minket, hogy tegyem rendbe, pedig előtte 10perccel nézem a pelusát.


másik mikor apát rávettem, hogy cseréljen pelust, pá napos volt akkor. ahogy felemelte a popsiját, már nyomott is és telibe lef..ta apát :D (szurkos kaki volt :D)

2012. márc. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%

2. válaszoló, szerintem egy 3 évessel illene elvonulni a kakiból kiszedni, nem is miatta, de a több 100 ember miatt legalább. ez olyan illetlenség, téged persze, hogy nem zavar, mert az anyja vagy, de az a sok ember nem azért ment oda, hogy a gyereked kakiját láthassa...


bocs az offért, nem kötekedni akartam, csak meglepődtem ezen a válaszon!

2012. márc. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

A kisfiam babakorában nagyon ritkán kakilt, hetente egyszer kb. Na, mikor először mentünk csípőszűrésre, azt hiszem 6 hetes volt akkor, az autós hordozóban ücsörgött a lábamnál, nem is láttam rajta semmi rendkívülit, mikor egyszercsak nagyon büdös lett. Imádkoztam hogy ne ő legyen az, de sikerült a heti termést akkorra időzítenie, bokától tokáig szaros volt.

Ugyanezt eljátszotta most a lányom is,igaz ennyire nem ért váratlanul, ő gyakrabban kakil és számítottam rá:)


Ja, mikor még terhesgondozásra jártam a lányommal, volt hogy a fiamat is vinnem kellett, a kórházba jártunk a nőgyógyászati osztályra. Ő akkor múlt egy éves. Kétszer i volt, hogy összetolt székeken kellett tisztába tennem,mert a szülőszoba mellett, ahol a csecsemősoztály is van, nincs egy darab pelenkázó sem,vagy szoptatóhelység.

2012. márc. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
jajmár... biztos, hogy nem mások előtt tette tisztába, hanem mások előtt kakilt a pelenkába. aztán gondolom elvonultak...
2012. márc. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
szűrésen én is jártam már így, de ott nem kedvesek voltak, hanem jó bunkón beszóltak a többi szülő előtt... nagyon megalázó volt
2012. márc. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!