Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez miért annyira megbotránkozt...

Ez miért annyira megbotránkoztató?

Figyelt kérdés
Tegnap elmentünk a 3 éves kislányommal a játszótérre és pisilnie kellet.(nem a közelben lakunk,ezért nem tudtunk hazaszaladni)És kivittem a játszótérről egy bokorba pisilni.Hát kaptam is az anyukáktól rendesen,hogy miért nem papírbilibe pisiltetem,amikor ők mindig abba pisiltetik az utcán.Nem azt mondom,hogy az utcán bárhol pisilhet,azért egy forgalmas járdán nem,de egy kisgyerek a bokorban miért nem pisilhet?Nem értem.Ti hogy gondoljátok ezt?

2017. júl. 9. 13:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Én pl. nem boztánkoznék meg és hasonló helyzetben én is odébb vinném egy bokorhoz pisilni.
2017. júl. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Neked van igazad! Nem mindenki előtt pisilt, hanem elvonultatok. Akkor semmi közük hozzá!
2017. júl. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%

Persze, papírbilibe pisiltetik mindig. :)

Netán volt is náluk pont? Gondolom, nem.

2017. júl. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
És utána amúgy hova teszi a telepisilt papírbilit? Csak nem a bokorba önti a pisit? Vagy pisivel együtt bedobja a kukába? Nem hinném, hogy hazaviszi.
2017. júl. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
Ne szívd mellre! Ha a kutyák az utca bármely részén pisilhetnek, akkor talán egy kisgyerek is megteheti egy eldugott helyen, ha nincs más lehetőség.
2017. júl. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Ez a papírbili csak az utóbbi időben lett ekkora divat, és ilyen esetben (nem forgalmas utcán vagytok és ott van mellettetek egy bokor) teljesen felesleges.
2017. júl. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Hát lehet, hogy én vagyok ennyire tudatlan de még nem is hallottam papírbiliről. Nekem ez teljesen új dolog. Nekem fiam van, most ismerkedünk a bilivel. A fiúk sem pisilhetnek elvonultan egy bokornál? Vagy nekik is vinni kell papírbilit? 😅 Kedves kérdező, én is a bokorban pisiltetném a gyereket.
2017. júl. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%

Papírbili, hát persze. 600 Ft. Kicsit drága pisilés lenne.

Gondolom a fent említett anyukák a faxt is szalvétával fogják meg. XD

2017. júl. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%
Ők abba, te meg nem! :) Le kell őket kakálni magasról, mellesleg veled értek egyet.
2017. júl. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%
Napi szintu kerdes... Kicsit unalmas.
2017. júl. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!