Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki mások...

Van itt olyan aki mások szerint megdöbbentő/megbotránkoztató nevet adott a gyermekének?

Figyelt kérdés
2015. márc. 9. 18:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerinted leírja valaki?

:)


Én a környezetemben egyet sem tudok. 2 faluval arrébb van egy Kleopátra.

2015. márc. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk kb. mindenki megbotránkozott a kisfiunk nevén. Rajtunk kívül senkinek sem tetszett, mégis mindenki megszokta a családban/barátok körében. Valószínű, hogy itt is lepontozzák és lehülyéznek, de akkoris leírom:

Zotmund a fiunk neve, Zotinak becézzünk, és nagyon illik hozzá :)

2015. márc. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik a kisfiad neve :)
2015. márc. 9. 20:17
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
Ismerek olyat aki azt adta a kisfiának hogy ****** Michael Corleone.. a vezetèk nevet nem akartan leírni képzelj oda valamit :D
2015. márc. 10. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ismerősöm nincs, de hallottam hogy valaki a kislányát Fradikának nevezte el. Hallotam már Eperke, Vénusz nevekről is. Persze ismerni kell a gyereket is hogy illik-e a név rá.
2015. márc. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Zotmund tetszik nekem is :) Amúgy vannak elképesztő nevek a júl.1-től elfogadott utónévkönyvben. Pl. hallottam egy Gandalfról (de elfogadott az Arwen, Boromir,...). Amúgy lehet adni egy "hétköznapibb" 2. nevet, ha akarja használja azt.
2015. márc. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 mi a fene ***** válasza:
Tiberis !
2015. márc. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
kicsit különös, de nekem tetszik, Bíborka "mert a Piroska már unalmas", mondták a szülők
2015. márc. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Joe.38 ***** válasza:
27%
Általában a cigányok szoktak olyan nevet adni, amilyen sorozat megy a TV -ben. Ezért tudhatod, , hogy mondjuk 1985 -ben sok a "Pamellla" , Eszmeralda Orsos Ricardo , stb született köreikben. Ez kihatással van az úgynevezett normál fehér emberekre is. Azaz a szint oda is lesüllyed, lecsöpög. Legtöbbször ugye a nők adnak nevet gyerekeiknek férj megkérdezés és jóváhagyás nélkül. Ebből adódóan különlegest akarnak. No ez fordul át, ez fordul az ellenkezőjére a különlegesség miatt hülyeséget adnak szerencsétlen gyereknek. No ettől lesz a gyereknek a szerencsétlen gyereknek sokáig csúfolni való stigmája. Persze egy nő aki kihordta és megszülte olyan különlegesnek és egyedinek érzi magát - ebből adódóan a gyerekét, hisz minden tehénnek saját borja a legszebb, hogy csak is különb a többitől különb csak is eltérő egyedi nevet adhat - így véli. Emiatt egy gyerek a saját gyereke - majd szenved. De ezt képtelen egy nő felfogni. Ahogy a pingvint se lehet megtanítani repülni hiába van szárnya. Az ilyen nők is embernek néznek ki még se képesek belátni, hogy saját élményeik miatt nem kéne gyerekükből a különlegesség mítosza miatt bohócot csinálni.
2015. márc. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
63%

Egy kolléganőm Zselykének nevezte el a gyerekét.

Amikor meghallottuk internetes segítséget kellett hívni, hogy kiderítsük, fia, avagy lánya született-e.

2015. márc. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!