Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen játékokkal játszik 2...

Milyen játékokkal játszik 2 év körüli gyerketek?

Figyelt kérdés
Szeretnék játékot vásárólni 2 év körüli lányomnak, csak nem tudom milyet vegyek :) minden ötletet szívessen elolvasok. Az én lányom is szívessen játszik a fakanálal, de most ne ilyenre gondoltam :)
2010. máj. 21. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi kezdettől azt mondjuk a családnak/ismerősöknek, hogy ha tehetik, duplo-t vegyenek, abból bármit. Mostanra egész jó mennyiség gyűlt össze, rendkívül szeret építeni, sokat eljátszik vele, már 2,5 éves, szintén kislány. :o)
2010. máj. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Playmobil 1-2-3

Nagyon szereti a lányom (szintén 2 éves).

De szeret gyurmázni, építeni (duplo szerű építőjáték), mágneses rajroló táblára rajzolni.

De leghosszabb ideig a playmobil babáival, állataival van el.

Esetleg babakocsi, játékkonyha...

2010. máj. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a playmobil, duplo jött be a legjobban. Ezenkívül nagyon szerette mindkét gyermekem a könyveket nézegetni (Kippkopp, Vidám mesék, Öreg néne, állatos lexikon stb.). A kirakók is jók már ebben a korban, ha szívesen leül játszani, vagy a gyurma, festék, ceruza stb. A ravensburgernek és a piatnik vannak nagyon jó készségfejlesztői ennek a korosztálynak. Ami 3 éves kortól van az is jó már 2 évesen szerintem. Legalábbis nekünk beváltak.
2010. máj. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ma vettünk trambulint a 23 hós lányomnak (tesco), egyszerűen meg van őrülve érte, üvöltött, amikor közöltem vele, hogy le kell szállni, alvás van.
2010. máj. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
bocsi,hogy offolok,de mennyibe került a trambulin?
2010. máj. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5600.- vagy 5700.- Ft

Nagyon stabil, egyébként 3-8 éves korig ajánlják, de simán jó egy 1,5 évesnek is.

2010. máj. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hany kiloig jo a trampulin megirnad leccike?

Köszi


Kisfiam epitökackaval, kis favasuttal, szerelöjatekkel, müanyag allatokkal jatszik, emelett szeret könyvet olvasni, magnses rajtablara rajzolni, gyurmazni, rajzolni, ujjfesteni, babozni. Imadja az oriasdömpert(husvetra kapta).

2010. máj. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
bocs trambulin akart lenni... :(
2010. máj. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35 kg-ig
2010. máj. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszike :)
2010. máj. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!