Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Te hogy viseled, amikor beteg...

Te hogy viseled, amikor beteg a gyereked?

Figyelt kérdés
Amikor nagyon beteg,lázas,hasmenése,hányingere van,hányt is,nagyon gyenge,felkelni is alig bír az ágyból,ott alszik el,ahol éppen van,egész nap szinte csak alszik és te nem tudsz rajta sokat segíteni.Én nagyon rosszul viselem,múlt héten volt ilyen beteg az enyém azt sem tudtam ijedségemben,hogyan segítsek neki.Nagyon rosszul viseltem.Ti is?

2017. júl. 14. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenki rosszul viseli szerintem. Megijedni nem szoktam,mert nem engedhetem meg magamnak. Akkor ki viseli gondját? Mikor alszik,akkor szoktam simogatni,de mivel ketten vannak,arra koncentrálok inkább,hogy ne kapják el egymástól,ha lehet.
2017. júl. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Rossz, hogy neki rossz, de ilyenkor legalább nyugalom és csend van
2017. júl. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Annyira nem élem meg én sem durvának ezeket a betegségeket, így nála sem zavar. Kicsit sajnálom, de inkább örülök, hogy sokat alszik.


Úgy érzem mindent megteszek a megfelelő bánásmóddal, gyógyszerekkel. Ilyenkor sokkal megértőbb vagyok vele, és több a türelmem. Ilyenkor érzem igazán jó anyukának magam, mikor ápolom.

2017. júl. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sok odafigyeléssel és nyugalommal, mert erre van szüksége a gyereknek, hogy mielőbb átvészelje. Nem pánikolok és főleg nem sajnálkozom. Sokat voltam vele kórházban. Ott megtanultam, hogy amin lehet segíteni, az nem probléma, hanem élet-adta feladat. Így is kell hozzáállni. Akinek komolyan beteg a gyereke.... na AZ probléma, az fájdalom, az szomorúság és félelem.
2017. júl. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom nagyon. Mindent megteszek ilyenkor, amit lehet. Azt fozok, ami a kedvence, remelve hogy eszik is majd belole. Tobb türelemmel vagyok, ha nyugosebb is

Ami a piszok nehéz nekem , hogy rendszerint rajtunk szülőkon is vegigmegy a betegség, azaz par napos csuszassal mi is ateljuk. Es betegen beteget ápolni na az az igazan melos!

Pedig minden ovintezkedest megteszunk, nincs puszizkodas, de altalaban tusszogessel mar vége mindennek.

2017. júl. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Őszinte részvétem 4-es!Bocsánat a tapintatlanságomért,de ha nem baj elmesélnéd pontosan mi történt veletek?Már meggyógyultatok?Egyébként én is nagyon rosszul viselem az ilyet,nagyon sajnálom szegényt,amikor a szemét nem tudja kinyitni olyan elesett,meg 5 takaró alatt fázik.
2017. júl. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne azt közvetítsd felé, hogy sajnálod, hanem hogy szereted és meg fog gyógyulni, túllesz rajta, anya segít, az orvos segít, a gyógyszer használ. Ez visz előre. Lányomnak egyhetes korától amíg ki nem került a pelenkából hatszor volt húgyúti fertőzése. Azóta is párszor. Nem baj, tudják, mi a baja, figyelnek rá, mindig meggyógyul, fel fog nőni, élni fog. Azt akarom, hogy ezt lássa rajtam és ne az értelmetlen sajnálkozást. Az a dolgom, hogy erőt adjak neki.
2017. júl. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!