Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nyári szünet alatt mennyi...

Nyári szünet alatt mennyi programot szerveztek gyerekeitek számára amikor épp nem családi nyaralás alatt álltok?

Figyelt kérdés
Milyen programok ezek?
2017. júl. 14. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Amennyit lehet, próbálunk kihasználni minden napot a közös időtöltésre, és megy a lányom két hétre táborba is.

Megyünk strandolni, kirándulni, moziba, biciklizni,játszóterezni, itthon közösen játszunk, körmöt festünk, kreatívkodunk, fagyit készítünk.

2017. júl. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És minden napra van valami elore eltervezett kimozdulos program? Bármi...
2017. júl. 14. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha szabin leszek, mindennapra lesz program. Amúgy hétvégére is szinte mibdig csinálunk programot mibdkét napra. Kedvenceink: strand, csúszdapark (2 van), Zoo Café, Cat Café, barlangok, libegőzés, kisvasutazás, kalandpark, máltai játszótér, mozi, Margit-sziget hajóval, könyvtár, Természettudományi Múzeum, Minipolisz, Füvészkert, állatkert, cirkusz, klasszabb játszók pl ruminis, pompomos, vukos, szalonnasütés, horgászás
2017. júl. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy ovisom és egy bölcsisem van, 5 hét mindkettejüknél a szünet. Amikor épp nem nyaralunk, és szabin vagyok Velük, változó, hogy hogyan alakul a napunk. Alapvetően nagyon menős család vagyunk, folyton programokon agyalok, mi is kihasználunk minden lehetőséget, hogy minőségi időt töltsünk együtt, és közps élményeket szerezzünk. Szerintem ez a legfontosabb!

Mivel az enyéim még kicsik, egy nagyon aktív napot általában egy pihentetőbb nap követ. Például ha hétfőn a Margitszigetre kirándulunk, akkor kedden a lakhelyünkhöz közeli egyik játszóra megyünk. Aztán következő nap vonatozunk egy nagyot, másnap pedig az egyik közeli játszóházban hűsölünk.

A programjaink nagyjából ugyanazok, mint az előttem szólóknak (persze, múzeumokban még nem igazán találják fel magukat).

2017. júl. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!