Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom tönkretette a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom tönkretette a nyaramat, teljesen tanácstalan vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Előzményként tudni kell, hogy én nyárra elvállaltam egy munkát, egy palacsintázóban. Hétvégente mindig dolgozok, hétköznap teljesen változó, az mindig a beosztástól függ. Viszont mivel ma lenne a másfél éves évfordulónk, ezért kivettem direkt 5 nap szabadságot, mivel nyaralni nincs pénzünk elmenni, ezért úgy gondoltuk, hogy elmegyünk a közelben valami olcsó helyre pár napot sátorozni és idén így ünnepeljük az évfordulónkat. Sajnos a drága barátom úgy keresztbetett nekem ahogyan csak lehet. Elvállalt egy munkát, amit pont ma kezdett el az évfordulónkon, plusz egész augusztusban tartani fog. Minden hétköznap dolgozni fog. Ezzel elintézte, hogy egy napot se tölthessünk el kettesben. Pedig nincsen rászorulva anyagilag, meg nem is keres vele jól. Nekem ráadásul sokkal lazább a munkaidőm. Van olyan, hogy a beosztásom miatt akár zsinórban három-négy napig is itthon vagyok. És pluszba, mivel neki hajnal négykor kell kelnie, nekem meg elég nyolckor felkelnem, ezért még a bioritmusunk is teljesen el fog tájolódni egymástól. Tegnap ő már este hétkor le akart feküdni aludni. Nagyon mérges vagyok, mert nem ez volt megbeszélve. Azt beszéltük meg, hogy az augusztust már tényleg rászánjuk egymásra. Eddig szakmai gyakorlata volt, és még az is nagyon megviselte a kapcsolatunkat. Mostmár rendesen várom a tanévet, hogy legyen időnk egymásra, pedig nagyon stresszes vagyok suliidőben. Úgy megvisel az iskola, hogy van olyan, amikor az idegességtől hányok, meg minden nap gyomorgörccsel a hasamban megyek be. A hasmenés reggelente már teljesen általános és a sírógörcs vasárnap esténként is az. Nagyon vártam a nyarat, de elrontotta és most olyan dühös, csalódott és szomorú vagyok, hogy azt sem tudom mit érezzek. Néha azon kapom magam, hogy azon fantáziálok, hogy megverem, olyan szinten elkeseredtem, hogy még a másfél éves évfordulónkat is hajlandó volt ezért lemondani. Mit tehetnék?? Kérlek segítsetek! Nagyon elkeseredtem. 18 éves lány vagyok, a barátom pedig 19 éves fiú.

2016. júl. 13. 07:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Akkor te most vègeztèl a gimivel?

12.-es leszel jövőre vagy egyetemre mèsz? Mièrt van gyomorgörcsöd? Az iskolától? Túl nehèz, vagy sokat kell tanulni?

Nem èri meg a sulira rágörcsölni. Èn is mindig rágörcsölök, de tènyleg fölösleges. Egèszsèg károsító, a menstruációdat is felkavarhatja (mint nekem) ès így tovább.. Ezt ne hagyd.

ha már masfel eve egyutt vagytok, szerintem bírnia kell a kapcsolotoknak. Hosszú távon ez tènyleg nem oldható meg. Mert akkor sosem lehettek együtt.

Meg kell beszlèned vele, hogy neked ez nem megy, neked hiányzik ès nem akarod őt folyton elkerülni ès sosem látni a munka miatt. Ezt neki is èszre kell vennie egy idő után, hogy ez nem mehet tovább.

Fuu èn az èvforduló miatt nagyon kilennèk akadva. Mondd meg neki, hogy ez teged szornyen bant es elkeserit!

2016. júl. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

"másfél éves évfordulónk"


lol

2016. júl. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

Komolyan, mostanában jó, hogy minden napot nem neveznek ünnepnek... Engem tulajdonképpen még a rendes évforsuló sem mozgat meg (lány létemre), másoknak meg mekkora probléma a khm... Másfél éves.

Abban igazad van, hogy meg kellett volna beszélnie veled, de biztos oka volt, hogy munkát vállalt. Állj oda elé, nyizsd ki a csőröcskédet és beszélj vele. Ezt csak ti ketten tudjátok megoldani.

2016. júl. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Másfél éves évforduló...havonta is évforduló van nálatok?
2016. júl. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
nem akarja hogy aszidd hogy lusta, meg kel a péz :D
2016. júl. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%

Másfél éves évforduló.... behalok rajta XDDDDDD

Ennyi az összes problémád 18 éves létedre ???, Ha még egy 15-16 éves írta volna ki. Ha ilyen problémáid vannak nem pasi kell hanem egy pszichológus. Most mit csináljon vele , ha pont akkor kell beállnia munkába ?? Ha már a kezdésnél nincs ott akkor tuti , hogy kirúgják onnan. Egy kicsit megérthetnéd őt is. Ez nem a világ vége . Mi lesz veletek 5 év múlva ? Akkor is itt fogsz rinyálni ? Bár kétlem , hogy ilyen sokáig együtt maradtok.

2016. júl. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az első válaszadónak köszönöm. A többieket pedig senki nem kérte meg, hogy kössön bele abba, hogy mi mit ünneplünk. Ha annyira nem tetszik, hogy mi félévente tartjuk az évfordulónkat, akkor nem kell a kérdésem alá kommentelni, ugyanis ezek a rosszindulatú megjegyzések egyáltalán nem adnak választ a kérdésemre.
2016. júl. 13. 11:36
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de ez az egész olyan mint valami 14 éves tinilány hisztije amiért nem körülötte forog a világ... meg a pasija.

Szokj hozzá, normális emberek évfordulót évente tartanak, félévforduló csak nálad szokás, nyilván a párod sem érti mi a fenét akarsz. Persze el akarsz menni nyaralni vele, oké, de akkor beszéld meg vele hogy mikor ér rá, csak tud kivenni szabadságot 1-2 napra. Vagy elmentek hétvégén valahova, vagy amikor épp nem kell dolgoznia... csak van olyan. Amúgy meg örülj hogy dolgozik, nem otthon döglik mint a legtöbb lusta fiatal. Ha ennyi amit leírtál megviseli a kapcsolatotokat, akkor nem igazán lesz nagy jövőtök együtt, mert ennél még jóval több gond is lesz később. És tudni kéne alkalmazkodni plusz megérteni a párodat. Meg normálisan megbeszélni mindent.

2016. júl. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
az enyém nem is válasz. incepció.
2016. júl. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
36%

Hali:)

Átolvasva az egészet és egy lány irány érzett kifogyhatatlan szeretetet tapasztalatából mondom, hogy gyanús nekem ez az egész...sehogy sem klappol a dolog.

1. szerintem ez a munka kamu vagy titkol valamit, hacsak ez neki nem valami álommeló amit nemhiszek a leírtak alapján.

2. Alap, hogy megosztottam volna szerettemmel a dolgot aztán vagy megértő vagy nem, de legalább becsületes dolog lett volna.

3. Alap, hogy min 4-5 napot kiveszek szabinak, hogy vele töltsem el...néha meglátogatom amikor csak tehetem.


Nem akarok semmit se szétválasztani, de erős sansz, hogy lehet ennek itt a vége. állítsd választás elé, hogy mi számára fontosabb.

Inkább jobb most szembenézni a valósággal, mint miután esetleg elvett és egy életre kicsinál.

Remélem sikeres leszel és megoldódik minden:)

Vigyázz magadra ;)

2016. júl. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!