Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » SOS! A kislányom mdgevetg egy...

SOS! A kislányom mdgevetg egy szem elég fura izu chipset?

Figyelt kérdés
Gondolom penészes volt... mi baja lehet? Olvastam, hogy akár meg is halhat a penésztől. Az ügyeleten nem vették fel a telefontx vigyem be?
2017. júl. 16. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Semmi baja nem lesz 1 szemtől, ne izgulj. Itass vele tejet.
2017. júl. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Azt megtettem.

Csak kiváncsiságból, ha többet evett volna az tényleg halálos? Csak ha esetleg máskor előfordul ne kapjak szivrohamot..


Nem látok rajta penészt amúgy?:o

2017. júl. 16. 12:14
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Te vagy a madaras anyuka?
2017. júl. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem, nem én vagyok.

Ott csak egy csontra lépett rá, itt pedig lenyelte a penészt...

2017. júl. 16. 12:47
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy szemtől semmi baja nem lesz. Legközelebb meg kicsit jobban figyelj. Egyébként nem hiszem, hogy tényleg penészes lenne, esetleg romlott.
2017. júl. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
98%

Akkor a rozsa ment a szemebe anyuka?

Most komolyan?!?! Mi baja lenne??? Egy chips bnem is tud peneszes lenni... Szaraz mint a kalahari!

Nem merget evet-ivott... Mi gyerek korunkba lekapartuk a kakaoscsigarol a peneszt es megettuk! 😂 Eltelt 30 ev, elek

2017. júl. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem, nem ment rózsa sem a szemébe! Az eszedbe sem jut, hogy van aki aggódik?


Köszönöm egyébként a válaszokat. Megitattam vele nagyon sok tejet :)

2017. júl. 16. 15:51
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Ez a tejitatás amúgy nem is jó tanács. Minden rossz ételre, "méregre" mindig mondják, hogy jaj itass vele tejet. Aztán van, mikor nemhogy nem használ, de még árt is a tejitatás.
2017. júl. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Jajj már megint te 😩
2017. júl. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!