Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi az oka, hogy a mai 10-12...

Mi az oka, hogy a mai 10-12 éves kisgyerekek olyan mocskos a szája, mint a kocsisnak?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom a minap teljesen ledöbbentem.

A buszon ült mellettem egy 8 fős csoport akik kb. az említett korosztályt képviselhetik. Nem voltak cigányok és elég korrektnek tűnt a szociális helyzetük is.


Telefonoztak, beszélgettek és minden harmadik szavuk B,K illetve G betűs és nem volt velük felnőtt kíséret.


Tudom, nem az én dolgom de nagyon vissza kellett fognom magam, hogy ne szóljak oda emiatt.


Honnan tanulják ezt?

A szülőktől?

A ,,YouTuberektől"?

Esetleg máshonnan?


Nem nevelik őket a szülők? Ennyire nem foglalkoznak velük? Akkor az ilyennek minek gyerek? Csak mert szokás?


Oké, én sem vagyok szent, meg tudom cifrázni alkalom adtán, na de könyörgöm egy 10 éves kisgyerek szájából aki tegnap szinte még járni se tudott ez több, mint sokkoló.



2017. júl. 22. 13:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Jaj, hagyjuk már, 28 vagyok, de 11-12 évesen én is káromkodtam, mert "menő volt" - persze nem volt az, de akkor annak éreztük. :)
2017. júl. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A gyereknek a legfőbb példa a szülő, tehát 90 százalék, hogy ezt hallja otthon! Persze van ragadós példa, de azt a szülő tudja kompenzálni! És igen soknak azért van gyereke, mert a család elvárja, ő maga meg annyira ostoba, hogy nem képes belátni, hogy neki nem való (sok esetben még szobanövény sem!).
2017. júl. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%

Jártatok már angolok közt?


Bármely korosztályból mondjuk 10 és 50 között szembe jön veled az utcán 3-4 tag.

15 másodpercig hallod őket. Ezidő alatt 4 fucking elhangzik. MINDIG.

2018. máj. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Úristen!


Mondok erről egy viccet jó?


Pistike apját behívják az iskolába.

Tanár: "Hát, nincs túl sok baj na gyerekkel, kijön a többiekkel, elég jól is tanul, de nagyon rondán beszél."

Apa: "Tudom, tudom, csak azt nem tudom, hogy honnan qrva büdös pic5ából tanulja ezeket."

2019. nov. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A kérdező honnan ismeri ezeket a szavakat?


A kérdező nyilván sohasem beszél vagy beszélt így, hanem irodalmi körökben is tisztelete kiváltó vákasztékossággal beszélhetett 11 évesen is?

2023. júl. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!