Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Láthatás, apuka zaklatása?

Láthatás, apuka zaklatása?

Figyelt kérdés
Igazából már nem tudom hová irjam a kérdést...Kezdem az elején, 7 éve voltunk együtt, idén kiléptem a kapcsolatból, mert éretlen apuka még a harmadik gyerek után is...nem részletezném,de a nagylány aki 5 éves, 1 hétig nem látta az apját, de se egy ölelés sem egy puszi...huga 3 éves öccse 2. Apuka képtelen felfogni azt hogy én már nem szeretnék vele együtt élni. A gyerekekhez akkor jön amikor szeretne,nem tiltom őket egyáltalán. Az elmúlt 1 hónap csak arról szólt,hogy apuka jött,miután elaludtak a gyerekek, és 2-3-4 órán át próbálta belém beszélni hogy nekünk együtt kell lennünk,és hogy képtelen elengedni. Lelkileg zsarol nem kicsit. Tegnap este 11 órakor jött,és olyanokat mondott nekem,hogy nem fogja hagyni hogy boldogan éljek, mert én ezt csináltam vele. Feljelenteni nem tudom, mert közös a lakás amiben élek a gyerekekkel. Ő elköltözött. Ma voltunk a gyámügyön ahol megkaptam a felügyeleti jogot. ott megbeszéltük az ügyintézővel,hogy ugyan papirba nem lesz rögzitve, de apuka akkor tartja magát ahhoz hogy heti 2x jön a kicsikhez munka után 1 órára, hétvégén pedig ahogy tudja, viszi őket. Amint kiléptünk a kapun jött a zsarolás,hogy csak akkor fogja ezt betartani ha adok neki újabb esélyt....Szerintetek mit tehetnék?
2017. aug. 2. 21:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Meg kell neki mondani, ha tovabbra is ezt csinalja, rosszabbul jar!

Majd vissza kerdez: ugyan, hogy?

Te meg megmondod, hogy lelepesz a gyerekekkel es soha tobbe nem lat benneteket.

Ilyen majom nem erdemel mast!

Lelki nyomorek aki zsarol!!

2017. aug. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Épp ezzel van a gond...hogy tudja hogy rám lelkileg lehet hatni,illetve lehetett. De most nem engedem, és ezt sem tudja megemészteni. Rengetegszer mondta az elmúlt hetekben hogy hiányozni fog nekem, és nélküle nem fog menni...
2017. aug. 2. 22:19
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Mondjad neki, hogy puding probaja az eves!;)

Ne engedd, hogy hasson rad!

Minek engeded be este 11-kor?

Menjen a p.csaba olyankor

2017. aug. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ilyen tapados pasikat csak ugy lehet lerázni hogy minden kontaktot meg kell szüntetni, mert csak igy kepesek a végét feldolgozni, uj eletet kezdeni, es utána képesek csak normalis (tisztelettudo, tavolsagtarto)kapcsolatra az exszel


Normál esetben ez kb egy honap ha ő nem tudja a hataridőt

2017. aug. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A kedves exed infantilis. Erre csak ennyit mondanék. És hajrá, ne hagyd magad! Járj utána továbbra is a jogaidnak, lehetőségeidnek, a gyerekeid és a saját érdekedben.
2017. aug. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
A tartásdíjat fizeti, remélem.
2017. aug. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Volt korábban is egy szétköltözés...akkor győzött, addig taposta a lelkem, míg visszafogadtam. Pokol volt elviselni a jelenlétét is utána..nem is ment néhány hétig csak. Mostmár nem hagyom,hogy hatással legyen rám..Tartásdíjat kérem szépen úgy fizette eddig,hogy múlthónapban pl.15 ezer ft értékben vett a konyhára a gyerekeknek ezt azt és adott mellé 30 ezret..ezzel nekem semmi bajom,mert mondtam is neki hogy ha kell,akkor hagyja a tartásdíjat, nem kell, de legalább hagyjon békén és had éljek...a gyerekeivel,ha igazán akar,akkor tud nélkülem is foglalkozni- de erre is az volt a válasza,hogy mivel engem elveszített igy hozzájuk sem tud normálisan viszonyulni...nem boldog ill.nem teszik őt boldoggá,hiába vannak nála pl.szombaton.
2017. aug. 3. 00:19
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

Akkor nem tartja be. Ennyi. Nem engeded be, a csengőt meg kikapcsolod, zárat kicsereled.


Amúgy minek kellett három gyerek, az első után nem tűnt fel, hogy nem sikerült neki továbbra se felnonie?

2017. aug. 3. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%

Ha ennyire gyökér akkor talán nem kellett volna vele gyereket vállalni, pláne nem 3-at!!! Ez a te hibád a történetben. Emiatt a gyerekek normális apa nélkül nőnek fel.

Ezt meg lehet ám előzni, nem tudom miért nem előre gondolkoznak sokan.

Amit tehetsz hogy mindent le kell írni hogy mikor láthatja és hányszor mert ha nem tartja be csak akkor tudsz ellene tenni valamit.

2017. aug. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hm...ne haragudjatok, de ti kizárólag jó döntéseket hoztatok? nem kívánok senkinek sem ilyen embert,de abban az egyben biztos vagyok,hogy ti sem hittétek volna el ezeket róla,ennyi ígérgetés és esküdözés után. Pláne ha szeretted is.
2017. aug. 3. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!