Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Behozza a lemaradást?

Behozza a lemaradást?

Figyelt kérdés
2eves a fiam, pár dologban úgy látom hogy az átlaghoz képest le van maradva néhány honappal.aki hasonló cipőben jart,ott a későbbiekben behozta a gyerek ezt lemaradast?mozgasban sokkal előrébb járt mindig de beszed meg csak par szo, tökéletesen megerteti magat,nem szobatiszta.nem mutogat altalaban konyvben mert nem erdekli,de ha kell valami mutatja.ha valami érdekes elsore megtanulja.kicsit nehez eset:) onalloan eszik,iszik.szepen jatszik magaban es kozosen is.mindig az a kerdes: erdekli e az adott dolog vagy sem.
2017. aug. 7. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

És miben van lemaradva?

Mert semmi olyat nem írtál.

2017. aug. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a beszed meg a szobatisztasag.annyi gyereket olvasok itt hogy mar 1,5 evesen beszelnek.egeszen pontosan 26 hónapos.
2017. aug. 7. 21:27
 3/7 anonim ***** válasza:

A kisfiùk késôbb beszélnek.

Nekem kislányom van, ô nagyon hamar beszèlt, de mozgásban nagyon le volt maradva. Még fejlesztôre is el kellett vinni.

Oktòberben lesz 3 éves, de mèg csak most 2 hete szobatiszta.

2017. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nincs lemaradva a kisfiad! Semmiféle lemaradást nem mutat az hogy 2 évesen nem beszél és nem szobatiszta!
2017. aug. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az nem lemaradás h 2 évesen nem beszél, és nem szobatiszta.

A lányom sem beszél. Kb 5 szó a "szókincse"

Pedig ő imádja a könyveket nézni, szereti ha olvasok neki v csak mondom h mi van a képen.

Az h sokaknak beszél már, nem jelent semmit.

A barátnőm anyja nyugtatott meg erről ( gyógypedagógus, logopédus) h a lánya is csak 2,5 éves kora ztán kezdett el beszélni. Mindig kitűnő tanuló volt. Ma már jogász!

2017. aug. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 évesen sem beszéltem, csak mutogattam. Ráadásul szobatiszta sem voltam. :D

Mégis egyetemet végeztem, nem büfé szakon. A szakmámban dolgozok.

Ne aggódj a gyerekért!

2017. aug. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen rendben van a gyereked. Ez a tapasztalat, valamiben jobbak, valamiben rosszabbak. A fiad mozgásban kifejezetten jó, beszédben gyengébb. A szobatisztaság meg kétévesen nem elvárás. Ennyi.
2017. aug. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!