Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 héttel kisebb a babám mint...

2 héttel kisebb a babám mint kellene. Mit tudok tenni, hogy behozza a lemaradást? Nagy probléma ez?

Figyelt kérdés
Szedek vitamint, elevitet 2-3 naponta. Igyekszem vitaminos ételeket is enni. Mit tehetek még, hogy nagyobb legyen?
2012. szept. 19. 20:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy kisebb. + - 2 hét belefér. Nem tudják az orvosok sem a fogantatás pontos dátumát.
2012. szept. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem, de eddig csak 1 héttel volt kisebb, most meg már 2-vel :(
2012. szept. 19. 20:24
 3/12 anonim ***** válasza:
Áramlás rendben van?
2012. szept. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Semmit, úgy látszik ő kisebb méret. Hány hetes vagy?
2012. szept. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
18 hetes vagyok. Minden lelet, eredmény tökéletes lett, csak kisebb a baba
2012. szept. 19. 20:35
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha minden rendben volt, akkor biztos nem baj. Lehet, hogy csak a gép mérte kisebbnek. Én 30 hetes, pár napos vagyok, a tegnapi 4d-sen meg 32-hetes hat naposnak írta az orvost, ami teljeséggel lehetetlen! A gép szórakozott, tuti, mert tudom, hogy mikor voltam együtt a párommal, előtte két héttel, utána két héttel biztos hogy nem, úgyhogy nulla egész nulla nulla nulla százalék esély van rá, hogy 32+6 napos legyek. :)

Szóval ha eddig mindig normális volt a mérete, most meg kevesebb két héttel, az tuti, hogy a gép hibája (vagy a doki rosszul mondta). :)

Ne aggódj!

2012. szept. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
OOO Engem is 4D-n mértek kisebbnek. 1 héttel tudom, hogy kisebb volt a baba mert hosszúak voltak a ciklusaim, de 2 hétnél én is meglepődtem! Akkor lehet tényleg a gép nem volt jó?! :) :)
2012. szept. 19. 21:19
 8/12 A kérdező kommentje:
És amúgy én is tegnap voltam 4D-n :) :)
2012. szept. 19. 21:54
 9/12 A kérdező kommentje:

Megnéztem egy oldalon a magzat méreteit, a 17-18. hét között és nekem szerintem pont jók. Nem értem akkor miért írt a papírra 2 héttel kevesebbet. 17+6 voltam tegnap ezekkel a méretekkel:


BPD: 40 mm

HC: 147 mm

AC: 129 mm

Tad: 41 mm

FL: 29 mm

RFW: 226 gramm


Megkérdeztem, hogy kb. hány cm. Azt mondta 19 cm most a baba.

Mit gondoltok? Kisebb tényleg és én néztem el? Mert az utánajárásom szerint nem kisebb. De akkor viszont nem értem...

2012. szept. 19. 22:10
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a babák nem olvassák ám, hogy hétről hétre pontosan miből mekkorára kell növeszteniük egyes részeiket. :) Csak ennyi a titka. Mint ahogy különböző hosszal születnek és növekednek.

A gépek csak nagyátlagból számolnak. De azt nem nézi - mert tőlem senki nem kérdezte, én hány centi vagyok és a férjem mennyi. Mert eleve egy picit meghatározza - nálunk éppen kiegyensúlyozza egymást.

2012. szept. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!