Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elsős kisfiúnak évnyitóra,...

Elsős kisfiúnak évnyitóra, fehér ing fekete gombokkal és gallérral, fekete vászon rövidnadrág, fekete nyakkendő jó lesz?

Figyelt kérdés

Oviban nem kellett ünneplő, ott kis huszáros ruhában ballagtak de azt az ovi adta.

Ezt a ruhát esküvőre kapta, elég drága volt. Vagy vegyek ünneplőt?


2017. aug. 14. 15:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
48%
Én inget is keresnék, egy sima fehér inget. Fekete gombok, meg fekete gallér most komolyan... Tesiórára meg majd mintás pólót kap sima fehér helyett, mert hát fehér alapon van és drága volt, hadd hordja?
2017. aug. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

A nadrágot lecserélném én is, az ing az jó.


A Tescóba, Auchanba 2000 Ft alatt vannak most az ünneplő nadrágot.


A Lidl-be másfél hete vettünk a lánykámnak 2 db sima, egyszerű fehér blúzt, 2000 Ft körül volt, volt fiúknak is.

2017. aug. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
39%
Én ráadnám, ha az idő engedi. Az inget mindenképp, nem lrtem miért gond egy fekete gallér bárkinek. A rövidnadrágot meg pl. György herceg is előszeretettel viseli elegáns alkalmakkor is. Egy ekkora kisgyereknek szerintem teljesen oké. Emiatt új szettet venni totál felesleges szeintem.
2017. aug. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
59%
György herceg Angliában él, ott ez az ünneplő viselet. Ennyi erővel menjen a kisfiú szoknyában? A skótoknál az az ünneplő...
2017. aug. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nadrágot lecserélném hosszúra ,cipő meg fekete legyen.ez valló kell az iskolai évnyitókra ünnepekre.
2017. aug. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az angol gyerekek télen is rövidnadrágban járbak suliba, ha az egyenruhájuk olyan. Azt nem akarjuk majmolni?
2017. aug. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
23%
Nem majmolasrol van szo, de hulyeseg azt mondani, hogy nem elegans...
2017. aug. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
93%
Elegánsnak egy fogadáson, esküvőn, kiállításmegnyitón, mesemondó versenyen, stb kell lenni. tanévnyitón ünneplőben.
2017. aug. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!