Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki egész nyáron kismama, mit...

Aki egész nyáron kismama, mit hord?

Figyelt kérdés

Októberben fogok szülni, és ötleteket szeretnék, terhes nadrágon kívül mit vehetek fel, mert nyárra már igencsak lesz pocakom. De nem szívesen lennék egész nyáron hosszúban. Ami szoknyám van, mind mini, hordtatok ilyent terhesen, vagy az erkölcstelen? Nyilván nem látszik a bugyim, nem annyira rövid.

Terhes rövidnadrágot is lehet kapni? Vagy egyberuha az ajánlott? Elképzelésem sincs róla, most kezdem csak fölfögni, hogy valamit gyorsan be kéne szerezni.



2017. ápr. 18. 18:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

En legginst hordtam hosszu felsokkel, es terhes szoknyat. Vagy lenge nyari ruhat. Vegig kicsi hasam volt ( pedig nagy baba lett ) , nem hiztam el, ugyhogy minden regi ruham / felsom jo lett.


Meg van idodezen gondolkozni, mert ha hatalmas hasad lesz es + 30 kg az ugye megint mas.

2017. ápr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Legging pólóval, tunikával

egybe nyári ruhát

Kismama szoknyát

Gumis derekú vékony lennadrágot

2017. ápr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Terhes shortot (combközépig ért), maxi ruhát (ez volt a kedvenc), térdig érő nyári ruhákat (nem terhes, de empire fazon, így tökéletes volt).

Aug végén szültem, óriási pocakom volt.

2017. ápr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is októberben szültem. Én nyárra vettem pár maxi ruhát, meg comb középig érő kánikula ruhát, olyat ami mellnél szűk, onnantól lefele pedig lezser. Hűvösebb napokon térdig érő cica naci vagy hosszú cica naci és felső/tunika volt rajtam.
2017. ápr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

leggings+tunika

maxi ruhák

imádtam ezeket.

:)

2017. ápr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyárra könnyebb öltözködni, sok olyan nyári ruha van, amit nem méregdrágán veszel a kismamaboltban, de mégis elférsz benne. Meg leggingsek is.
2017. ápr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
Leginkább semmit :D Otthon feküdtem egy szál bugyiban, a klíma ment ezerrel (veszélyeztetett terhes voltam végig). Augusztusban szültem. De van terhes rövidnadrág is, a c und aban láttam tavaly.
2017. ápr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szintén maxi ruha, leggings hosszabb felsőkkel, gumis derekú "halásznadrággal" nem tudom mi a pontos neve, kínaiba vettem, lábszárig-térdig érő nacikat.
2017. ápr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szeptember 30-ra voltam kiírva. Vettem gumis derekú rövidnadrágot, egyberuhát, leggings + tunika, mikor mennyire volt meleg. Lehet kapni kismama rövidnadrágot, szoknyát is.
2017. ápr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mindkét lányom július végén született. Hordtam egybe ruhát, vékony nadrágot, hosszabb és rövidebb szoknyát is.
2017. ápr. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!