Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik volt a legviccesebb...

Bálint3311 kérdése:

Melyik volt a legviccesebb szituáció az életedben, a kisfiaddal/kislányoddal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2017. aug. 19. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Amikor kamuzós időszaka volt,és egy szavát nem lehetett elhinni:-D

Kedvencem az volt,amikor egyszer taxival kellett menni valahova,mert hirtelen elromlott a kocsi,és a taxis bácsinak olyan mosolygósan mesélte,hogy mi verni szoktuk itthon,hogy nagyon vicces volt hallgatni..

Persze a taxis is tudta,hogy kamuzik,mert nevetve mesélte..

2017. aug. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Aki ismeri az én 3 évesemet, az tudja hogy nincsen egy ilyen. Folyamatosan éget és nevettet.

Legutóbbi eset az volt, amikor elvittem magammal edzésre, egy kb 20 fős csoportba. Ő tabletezett az én gépem mellett, amikor megunta, odament az edzőmhöz és mondta neki jó hangosan, hogy mindenki hallja, hogy "én tudtam, hogy anya ide nem fürdeni jár, hiába mondja apa". Célozva arra hogy mindig leizzadva megyek haza :D

2017. aug. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Három éves fiam minap a pennyben sorban állás közben megkérdi a nagy kigyúrt kopasz "grizli" biztonsági őrt h " neked is puncid van?"...hát égett a fejem rendessen...mondtam neki h nem a bácsinak fütyije van mint neked meg apunak Erre a gyerek nagy hangosan " neeem,punciii ,punciiii"....
2017. aug. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hú,sok volt már,de ez felejthetetlen:

Egy kirándulás alkalmával várlátogatás után betértünk egy hangulatos vendéglőbe ebédelni.Rendeltünk is,de az akkor 5 éves fiam,sokallva a várakozási időt,jó hangosan kérte,hogy amíg kihozzák a kaját,addig is adjak neki egy szendvicset a táskámból!

Aztán persze nagy éhségében felét se ette meg az ebédjének,kérésünkre elvitték becsomagolni,majd a távolodó felszolgáló után kiabált,hogy ne aggódjon,ha legközelebb jövünk,visszahozzuk a tányért!😁

Hatalmas mosolygós fejet és kisautót rajzolt neki a felszolgáló a hungarocell kajásdobozra,amiért feldobta a napját.😊

2017. szept. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as 😂😂 nathas a gyerek, epp a hatamon alszik, ez feldobta az ejszakamat 😆


A gyerekem 1,5 eves, minap a kisasztalrol felkuzdotte magat a konyhapultra egy szempillantas alatt, ott epp egy nagy zsiros labas volt felontve vizzel, mosogatasra varva. Mire odaneztem, mar a papirtorlo gurigat tunkolta bele nagy elannal.

2017. szept. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!