Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves közterületen szól,...

3 éves közterületen szól, hogy "kakilni kell", wc sehol, ti mit tesztek?

Figyelt kérdés
2017. aug. 20. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Az Alföld közepén vagytok, hogy sehol egy kávézó vagy bolt?
2017. aug. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
a táskámban van egy eldobható papír bili. más meg a fa/bokor tövében intézteti a gyerekkel. :) kinek melyik a jobb.
2017. aug. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Még nem fordult elő ilyesmi, de tenném, amit tennem kell. Ha nincs semmi sehol (bár budapestiek vagyunk, így ez elég irreális, de tegyük fel), akkor igen, mehetne a bokorba. Mást mit tehet az ember? A nadrágjába mégsem csinálhatja! És kisgyerek még, hogy tudatosan fél óráig visszatartsa. Vannak ilyen kellemetlen szituációk az életben (peches esetben felnőttként is), de túl lehet élni :)
2017. aug. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Az én gyerekemnek innentől még órák kérdése, úgyhogy hazaviszem.
2017. aug. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Beviszem egy cukraszdaba, kavezoba, mcdonaldsba, plazaba, nyilvanos wcbe merthogy kozteruleteken valamelyik elofordul. Ha semmi ilyesmi nincs az azt jelenti, hogy a prerin vagy, tehat van bokor.
2017. aug. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Én az autóban tartok papírbilit, gyalogtávról meg hazamegyünk.
2017. aug. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Mi kisvárosban lakunk, tehát nálunk ez olyan probléma, ami felmerül(het). Előfordult már például a játszótéren. Kisváros hátránya, hogy tényleg lehet ilyen, viszont az előnye, hogy gyorsan hazajuthatunk. Szóval én ilyen esetben gyorsan kocsiba ültettem és mondtam neki, hogy "még egy picit, még egy picit", és rohantam be vele, ő meg közben nevetve mondta, hogy "még mindig bírom" :) Szóval mivel kb 10 perc autóval hazajutni, szinte bárhonnan, ezért így meg tudjuk oldani. Egyébként nem hiszem, hogy a bokorban sikerülne neki, sosem csináltuk, de szerintem inkább azt mondá, hogy nem kell.
2017. aug. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Megbeszéljük hogy kakilni majd otthon, pisilni lehet a bokorba ha nagyon kell. Tök ügyesen visszatartja és majd otthon kakil.
2017. aug. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sűrűn lakott kertvárosi környezetről van szó, tehát nem belváros, ahol üzletek vannak és nem is falu, ahol vannak bokrok... A 10 perc visszatartás is kritikus, ezért merült fel a kérdés. Nekem még a kutyáknál használatos zacskó jutott eszembe :)
2017. aug. 20. 23:39
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A korábban említett papírbili vált be nálunk is. Dm-ben kapható, párszázas kiadás, de minket mentett már meg kellemetlen helyzettől.
2017. aug. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!