Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csípésszerű kiütések vannak a...

Csípésszerű kiütések vannak a 2 éves kislányomon és nem múlnak. Kihez fordjuljak? Jártunk már bőrgyógyásznál is.

Figyelt kérdés
A hasán, lábán vannak elsősorban, pirosak fehér középpel. A bőrgyógyász szerint csípések. Elocon krémet írt rá. Rovarirtóztunk az egész lakásban (nem volt nyoma semmi rovarnak), ráadásul együtt alszik velem és rajtam nincs semmi (egy a vércsoportunk), rajta pedig újra előjött pár. Nem vakarja, de nem múlnak el nyomtalanul, a pöttyök helyén lilás folt marad, mintha beverete volna vhová. Nem értem, hogy mi csípheti meg éjjel a bady alatt, a kezét meg a lábfejét nem csípi meg semmi, pedig az szabadon van. A bölcsödében senki máson nincs ilyen csípés szerű.Aggódom, főleg hogy nem múlik el nyomtatlanul. Forduljak magán bőrgyógyászhoz? Tapasztaltatok már ilyet? Volt már himlős.
2010. máj. 25. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valamire allergiás. Csak ott vannak, ahol a body hozzá ér? Nincs a popsiján és a punciján, tehát ahol a pelenka ér hozzá?
2010. máj. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Pelenkázod még?
2010. máj. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia, voltam azóta magán bőrgyógyásznál. Valami megcsípte a lányom 1x és az összes többi "csípés" azóta allergiás reakció arra az egy csípésre. Nagyon csúnyák és sok van már a kis testén. Kapott kenőcsöt és gyógyszert. De allergia tesztet csak 5-6 éves korban lehet, van értelme csináltatni. Köszönöm, hogy reagáltál! Jó egészséget!
2010. máj. 27. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!