Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen piros pöttyök? 13+6...

Ilyen piros pöttyök? 13+6 hetes kismami vagyok. Két combon vannak. Voltam bőrgyógyásznál, de Ő a terhességre fogta. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
[link] Jpg
2011. márc. 24. 16:32
 1/4 A kérdező kommentje:

A jó link:

[link]

2011. márc. 24. 16:36
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem pont így nézett ki a combom.A háziorvosom rögtön rávágta, hogy allergia.Filmbevonatos magnéziumot szedtem.Amint másikra váltottam, elmúlt.
2011. márc. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudtam a képet megnyitni.

nekem volt terhességi kiütésem, de az az utolsó 4 hétben volt és a szülés után 7 héttel tünt el. Olyat még az ellenségemnek sem kívánok, mert az egész testemet sebek borították annyira viszketett, még napra sem mentem. szerintem neked az nem lehet mert azt olvastam az az utolsó trimeszterben jön.

Alergia viszont lehet, a terhesség alatt mindentöl alergiás az ember.

2011. márc. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, én sem látom a képet, de nekem is voltak piros foltok kb a 13-26 hétig. A sípcsonton, aztán jött a bokán, aztán egy a combon.

A bőrgyógyász nem mondott semmit, azt írta vérbőség és dermatitis.

Szerintem teljesen normális. Most a 32. héten vagyok, és egy jó ideje már nincsenek meg.

Nem fog ártani a babának, de hogy pontosan mi ez.. valószínűleg semmi fontos.

2011. márc. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!