Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 gyerek (4 éves és csecsemő)...

2 gyerek (4 éves és csecsemő) hogyan oldjátok meg az oviba menést? Viszitek a kicsit is magatokkal?

Figyelt kérdés
Mert problémás a kicsit mindig hurcolni, neki is, nekem is. Ki hogyan oldja meg? Persze segítségünk semmi...
2017. aug. 20. 23:41
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Apuka viszi a nagyot.
2017. aug. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
En viszem. Az ilyenekre jo gondolni gyerekvallalas elott.
2017. aug. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Eleinte nehéz vinni magaddal a kicsit, de hozzá lehet szokni. Ami még sokkal rosszabb az, amikor a kicsi már bölcsis és úgy kell vinni mind a kettőt. Az brutális. Nekünk az elmúlt évünk ilyen volt és gyűlöltem. Végre egy helyre fognak járni.
2017. aug. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Igen, vittem a kicsit is és most hogy a 3. születik viszem őt is, meglehet oldani csak szervezni kell és időben felkelni. Nekünk autónk sincs, buszhoz kell alkalmazkodnunk ami oviba menet félóránként, hazafelé jövet óránként jár. Nekem sincs semmi segítségem, meg kell tudni oldani!
2017. aug. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerencsére ritkán kell vinnem a kicsit, a párom 4 műszakban dolgozik, anyukám pedig a szomszédban lakik, így csak akkor kell vinnem ha egyszerre de.ösek
2017. aug. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, vittem magammal. Nem túl egyszerű, de megoldható.
2017. aug. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kicsi kendőben, télen közös kabátban. Így nyugodtan lehet vinni őt is.
2017. aug. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a csecsemő még könnyű is. Értem hogy nem akarnád kelteni, öltöztetni. Nyűgös helyzet.

De sokkal rosszabb amikor már ülne, mászna, járna. Nálunk a kicsi 8 hónapos volt mikor a nagy kezdte az ovit. Ülni még nem tudott magától, sokszor beültettem az öltözőszekrénybe ahova az ovizsákot akasztjuk, ami nyitott. De egy idő után ott sem maradt meg. Letenni a földre nem akartam mert féltem hogy a gyerekek rálépnek. Amikor meg már járt folyton elszaladt. Sokszor az óvónők vagy ismerős szülő megfogta amíg a nagyot lerendeztem.

2017. aug. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nálunk is ez a helyzet :) annyi különbséggel hogy az én fiam 3 éves és most kezdi az ovit, a lányom akkorra lesz 1,5 hónapos :) hát én nagy százalékában vinni fogom, de szerencsére korán kelőnek tűnik a lányom is. a fiam 6-7 között kel és a lányom is fent van 7re...tehát nem lesz gond a keltegetéssel :)
2017. aug. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A férjem allandó de dolgozik. Úgyhogy sok választás nem.volt. Vittem a kicsit is. Hamar meg lehet szokni! 😊
2017. aug. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!