Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerekek mellett ez tényleg...

Gyerekek mellett ez tényleg ritka jelenség?

Figyelt kérdés

Anyukám mindenképpen meg akar róla győzni, hogy mivel van 2 kisgyerekem (3,5) ezért már rendkívül sok az, hogy akár másik országba is hajlandó vagyok elmenni, ha egy olyan énekes/éneknő jön, amelyik érdekel. Vagy a barátnőimmel, vagy a párommal, vagy nővéremmel. Nyilván nem nagyon messzire, de tény, hogy az sem zavar, ha a határon túl kell menni. Egyébként ma ismert előadókról beszélek.


Főleg ő szokott ilyenkor vigyázni a gyerekekre, ezért is érzi úgy, hogy ekkora beleszólása van. De mondtam már neki, hogyha ez teher, akkor szóljon, van bébiszitterünk, de arra meg féltékeny (kb vele egyidős nő).


Szóval ez érdekelne. Változó, hogy milyen gyakran megyünk el, de például ősz végétől, tavasz elejéig alig-alig, maximum 1-2 van amelyik érdekel. Nyáron nyilván több ilyen van, akár hazai (mondjuk az kevés), akár külföldiről van szó. Persze az is igaz, hogy a koncertek mellett is eljárunk otthonról, de akkor csak egy éjszakáról van szó. Anyagilag pedig ez semmilyen lemondással sem jár.


Ti egyáltalán nem jártok? Akik nem, azok korábban sem jártak? Milyen gyakran van programotok a párotokkal? Mekkorák voltak a gyerekek, amikor először aludtak külön?



2017. aug. 20. 23:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem jól teszitek, hogy eljártok, kell a külön program és nem kell begyöpösödni azért, mert van 2 gyereked. Ha nagyok lesznek, menjetek majd együtt is, miért ne? :) Én bírtam volna, ha ilyen fiatalos szüleim lettek volna, akik merik jól érezni magukat.
2017. aug. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Nem ritka jelenség. A baráti körömben is van 1-2 anyuka, aki eljár szórakozni. Mielőtt anyuka lettem, sokat szórakoztam, de 5 éve sehová nem megyek, mert szándékosan nem akarok a gyermekeimnek szomorúságot okozni. Főleg, hogy koncertre menjek...elképzelhetetlennek tartom, mondjuk én már 30 éves vagyok, kinőttem a rajongásból. De vannak olyan gyerekek (gondolom a tiéid is), akik hozzá vannak szokva, hogy mással vannak napokig, és teljesen jól viselik az anyuka hiányát.
2017. aug. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Az én ismerettségi körömben ritka. De tedd, ami neked jó. Én idén 8 napot nyaraltam kettesben a férjemmel Spanyolországban. 2 lányom a Mamánál volt. Természetesen velük is voltunk nyaralni és "tavaszolni" is. 3 és 6 évesek. Nekünk (lányaimnak is) így jó, más véleményére meg nem adok.
2017. aug. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%

Mivel nincs kire bízni a gyereket, együtt csak 2szer voltunk moziban, amíg oviban volt. Koncerten, bulizni kb 4x voltam a 4 év alatt.

Lehet az anyukádat zavarja, hogy ilyen jól megy Nektek és még szórakozni is tudtok a gyerekek mellett. Az enyémet nagyon zavarta volna és biztos nem is szívesen vállalta volna be a gyerekvigyázást.

Még soha nem aludt máshol. :-( Majd ha táborba megy..

2017. aug. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi gyakran hárunk ide oda. Nagyik örömmel vállalják mindig a fiúnkat és a gyerek is örömmel megy.
2017. aug. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem korai volt még nektek a gyerek,ha ennyire fontos nektek a saját szórakozásotok.
2017. aug. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, összesen mennyi ilyen eljárogatás van. Mert van az a kategória, ami már túl sok, és a minek kellett nektek gyerek. Mert oké, ősztől tavaszig kettő, meg azon kívül havi 1-2 eljárós este az nem túl sok. De azért a "nyáron nyilván több" nem mindegy, mennyi... hogy minden hétvégén ott csápoltok, vagy azért ennél jóval kevesebb,
2017. aug. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%

"Persze az is igaz, hogy a koncertek mellett is eljárunk otthonról, de akkor csak egy éjszakáról van szó."


Mert különben több napra mentek el?

2017. aug. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi gyerek előtt nagyon menősek voltunk...

7 éves a lányunk, azóta minimálisat megyünk..kb. évi 2-4 alkalom színház, és/vagy koncert..:(


De csak azért mert nekünk nincs kire hagyni..bébi szittyó nekem nem jött be, nem bírtam nyugton ráhagyni...anyám messze, anyósom közel, de eddig a 7 év alatt kb. 8x vigyázott a gyerekre, annyira szereti..:P ottaludni még 1x se engedte...


ergó ereszde el a hajamat buli nem volt mióta a kislányunk megvan, pedig viszket a talpam soxor..:/

2017. aug. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem mondanám, hogy ritka. Az meg a gyerekektől függ, hogy sok-e. Ha ők soknak érzik, akkor valszleg sok, ha ők rendben vannak, akkor csak a mamának van gondja. Nyaralni viszont nem mennék gyerek nélkül, ő is a családhoz tartozik.
2017. aug. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!