Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig elfogadott, megengedett...

Meddig elfogadott, megengedett, hogy a kezén is számol egy alsó tagozatos gyerek?

Figyelt kérdés
2017. aug. 22. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

36 eves vagyok es szamolok a kezemen.

A 40 eves kolleganom is. ( mindketten egyetemi diplomasok vagyunk )

2017. aug. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Amíg szüksége van rá. Nem attól fogja abbahagyni, hogy megtiltod, hanem attól, hogy biztos alapjai vannak a számolásban. Egy idő után elhagyja majd, mert lassú.

Ha mégsem, ott nem az ujjal számolás a gond, az már csak a következmény.

2017. aug. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amig világ a világ. Van egy kollegám,ő is használlja a kezét (vagy legalábbis csinálvele valamit számolás közben) és elég gyorsan számol és elég pontosan.
2017. aug. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Eszem ágában sincs tiltani!

Tulajdonképpen én szoktattam rá,hogy így könnyebb a számolás...csak nem tudom,a tanárok mit szólnak hozzá

2017. aug. 22. 11:43
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

4.es volt a kisfiam,mikor bemutato oran a tanar tobbszor is mondta nekik,hogy ha bizonytalan vagy,hasznald a szamologeped(es kozben feltette a kezet)

Ora vegere jottem ra,hogy a kezuk a szamolo gepuk 😂

Rakerdeztem a gyereknel,es mondta,hogy elso ota igy van naluk.

Ettol fuggetlen az en gyerekem spec szuperul szamol fejben.de gondolom ez ilyen biztonsagerzetet ad nekik,hogy nem ciki a kezuket hasznalni,ha epp leblokkolnak.

2017. aug. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

35 évesen időnként számolok a kezemen.

szerintem nem gáz.

2017. aug. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!