Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Au-pair tapasztalatok? Hány...

Au-pair tapasztalatok? Hány éves és hány gyerek a legideálisabb? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Bébiszitter gyakorlattal rendelkezem, de azt gondolom egészen más, ha au-pairként külföldön dolgozom, hiszen akkor a nap nagyrészét a gyerek velem tölti, sok új feladat is rámhárul. Jól kijövök kisebb és 10 éves gyerekekkel is.Ti hogy tapasztaltátok, melyik korosztállyal a legegyszerűbb au-pairként? Jó ha több gyerek van, vagy az egykékkel egyszerűbb? Légyszi írjátok le a tapasztalataitokat.18L
2010. máj. 25. 13:39
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Én nem tudom,hogy egy vagy több kisgyerek,illetve korosztály között mi a különbség...Én egy évet éltem kint Németországban,mint au-pair,egy akkor 1,5 éves és egy 4 éves kisgyerekre vigyáztam...A családnál én voltam a valaki...a valaki mosson fel,a valaki takarítson, a valaki nevelje a gyereket...Bizton mondhatom nem volt könnyű,gondtalan Főiskolás éveimből egyik napról a másikra kétgyerekes egyedülálló anyuka lettem...és ezt értsd szó szerint...Azonkívül,hogy a háztartást vezettem,mostam főztem,takarítottam,gyerekekkel töltöttem sokszor a hétvégéket is egyedül,különórákra hordtam őket...Mivel ott az egyik gyerek még otthon volt Velem,ezért is volt nehezebb ezeket ellátnom,viszont a a gyerekek mindenért kárpótoltak....Tehát ha tényleg ilyen terveken gondolkodsz,az én javaslatom az,hogy inkább idősebb,mint fiatalabb...A lány,aki utánam ment a családhoz,már feleannyi gonddal küszködik,küszködöt mint én,mert ott már oviba járt mind a két gyerek,teháat lényegében a háztartás volt van csak neki napközben...

Ha van még kérdésed,írj nyugodtan,szívesen mesélek...bár nem tudom Te milyen nyelven beszélsz,de az angol nyelvterületeket jobban ajánlom,így hogy én Némto.ban voltam,mert több a pénzkereeti lehetőség...vagy esetleg Hollandia,Franciaország...én nagyon kevés pénzt kaptam,és nem a bulizásról,mrg a világ megismeréséről szólt az a majd másfél évem....Sok sikert!

2010. máj. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!