Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mas gyereke is utal bent...

Mas gyereke is utal bent lenni a hazban?

Figyelt kérdés
Mar eskuszom nem tudom mihez kezdjek vele! Egy eves es semmi mast nem csinal bent csak vergodik, tépi a ruhamat, direkt olyan dolgokat csinal amit nem szabad ( radiatorra maszik, üti a tevet). Ha kimegyunk a nagy udvarunkra, mast se csinal csak megkeresi a legundoritobb pokhalos rothadt levelcsomokat es akkor elvan azok tapogatasaval. Jatszoteren is a hulye cigaretta csikkeket meg apro szemeteket keresgeli, minden mast lebagozik. Mit csinaljak vele mikpr lesz mar ennek vege?
2017. aug. 23. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kis felfedező :)
2017. aug. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ez ilyen, kitartást, messze még a vége...
2017. aug. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a legrosszabb korszak amikor megtanulnak járni és nem lehet őket visszafogni, ráadásul tényleg pont az kell nekik amit nem szabadna. Én ezen a ponton akartam meghalni :D Türelem, türelem.... Fél év és jobb lesz. Addig is ne hagyd rá, továbbra is küzdj azért, hogy amit nem szabad azt nem szabad.
2017. aug. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kb. egy év , és jobb lesz. Nyugi, minden gyerek ilyen, az lenne a baj ha nem ilyen lenne .
2017. aug. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A legrosszabb h amikor valaki atjon vagy este hazajon az apja, akkor siman eljatszik. Nekem meg egesz nap csak a hisztizos musor megy. Pedig en is jatszanek vele de egyszeruen nem tudok mert rogton jon a hatravagos nyifogos hiszti. Aztan ha nem megyunk ki akkor nem az van, hogy megunja a hisztit es megis elkezdunk jatszani, hanem ha kell orakig kepes uvolteni...
2017. aug. 23. 12:14
 6/10 anonim ***** válasza:

"amikor valaki atjon vagy este hazajon az apja, akkor siman eljatszik. Nekem meg egesz nap csak a hisztizos musor megy"


Mintha csak a feleségemet hallanám! :DDD


Legyél egy kicsit lazább!

Először is: örülj, hogy a gyerek szeret szabad levegőn lenni.

A pókhálós, rothadt levélcsomóktól semmi baja nem lesz. Még ha kutya/macsak ürülékébe nyúlna, akkor érteném, mi zavar benne. Értelemszerűen, ha hazaértek, kezet kell mosni.

A cigi csikkeket az én kisfiam is nagy lelkesedéssel fogdosta. Szépen elmagyaráztuk (egyszer, kétszer, ... ezerszer), hogy az szemét, ahhoz nem nyúlunk. Aztán szép lassan elmúlt ez a korszak.


Jól írta 1-es, kis felfedező, legyél vele megértőbb!

2017. aug. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Építsetek neki egy homokozót, avval a legtöbb gyerek órákig elvan és ha még csak 1 éves, jó szolgálatott fog tenni és nem is költséges. Ha már van, akkor tárgytalan a felvetésem. Pont ez a lényeg, hogy mindig avval játszanak, amivel nem kéne, ez a szenzoros felfedezés időszaka is, keresi minden lurkó a tapintási élményeket is,ezért érdekes a falevél. Nyilván nincsen számára elérhető helyen veszélyes dolog a kertben és vele vagy te magad is, engedd, tapogasson, fogdosson kedvére, rengeteget fejlődik az idegrendszere ezektől az ingerektől. Elrejthetsz te is dolgokat célzottan, hogy legyen mit felfedezni, de a környezet önmagában is elég. Persze, hogy ez jut neked, te vagy az anyja, otthon vele non-stop, már csak murphy kedvéért is akkor lesznek mintagyerekek, ha megjön apa vagy akárki, aki terhermentesítene.:D Érdekes időszak ez, ha fárasztó is, hidd el, minden egyes pókhálós levélcsomó megszorongatásának fontos szerepe van az ő fejlődésében, ha ez most nem is vígasztal téged egy csöppet sem.
2017. aug. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sztem eleg megerto vagyok vele, de rettegek mi lesz osszel/telen.

Az eldugott sarkokbol kiszedett rothado izekkel meg az a baj, hogy abban madarsz@rtol kezdve minden benne van, es persze megprobalja megenni. ES amugy teli van mehhel, darazzsal es pokkal az udvar leven videki haz...

2017. aug. 23. 12:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Vidd el sétálni egy parka. Egy próbát megérne :)
2017. aug. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a helyzet, 13 hónapos. Most délelőtt, délután játszótér, de nincs egy mp nyugtom se. Apa 6 körül ér haza, olyan vagyok mint a mosott sz*r. Én is félek az ősztől, téltől, itthon semmi nem érdekli, ő is mászna mindenre, és mindenhez kellek neki. Előbb-utóbb csak elmúlik. :) Kitartás nekünk!
2017. aug. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!