Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek gyereke és uj társa...

Akinek gyereke és uj társa van vagy tud olyanrol, mikor kezdett az illeto foglalkozni a kicsivel?

Figyelt kérdés

Probálok ismerkedni gyerek mellett.

De már ugy idegesit hogy levegőnek nézik őt.

Illetve a kettőség is!

Amig a gyerekkel játszom, addig az illető vár a beszelgetes folytatasban, amig beszélgetünk addig a gyerek magában kényszerül játszani. Elvégre nem tudunk labdazni mondokazni mig pl az illető a saját életéről beszél, de ha az a téma akkor addig hogy hogy epitsek várat is a kicsivel felé valo komm.nélkül.

A kapcsolat igy hogy fog nekem barkivel is kialakulni? En nem akarom traccsparti miatt azt nézni hogy a gyerek nyitna barátkozna es csak en szolok hozzá amikor végre szünet van amásik mondandojában.


Eddig egyetlen srác játszott csak a kicsivel, néztem is hogy akkorákat kacag vele amit eddig soha nem hallottam még, de nem alakult ki semmi mert mint ffi nem tetszett.


2017. aug. 6. 07:49
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Rögtön. Mondjuk nem egy nap után hoztam össze őket és nem volt hetente új jelölt se
2017. aug. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Itt sincs heti jelölt..pláne nehezen is nyitok pont ez miatt.olyan mintha más miatt kéne hanyagolnom a gyerekem.aki meg sem érdemli ráadásul.mert ez lesz belole.


De pl az is visszataszito volt, hogy pl anno az egyik "udvarlo" látott babával es amikor nagyobb lett sem érdekelte, hogy akit eddig babaként látott jé milyen gyerek lett.

2017. aug. 6. 08:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem voltak kicsik, 5 és 10 évesek.

Egy pasit mutattam csak be a gyerekeknek, aki most már a férjem. Nálam komoly szűrő volt, hogy hogy viselkedik velük. Semmi gond nem volt, beszélgettek, filmet néztünk, társasoztunk.

2017. aug. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a fiam 4 éves volt, nagyon féltem hogy reagál a páromra. Együtt mentünk fagyizni sétálni, a fagyizóban felemelte a kicsit hogy választani tudjon. Onnantól kezdve élvezte hogy valaki cipeli :) Itt indult el a kapcsolatuk, azóta eltelt 6 év apának hívja, egy család lettünk.
2017. aug. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én érzelmileg sem nyilok meg addig mig a gyerekkel nem működik. Nálam ez az első.

Szoval jatszik a gyerekkel, tetszik mint ffi es csak azután alakitanék ki magamban többet a ffi felé.

2017. aug. 6. 10:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Én először találkozgatnék az új jelölttel, ha úgy látom kialakulhat kapcsolat mindkettőnk részéről, csak utána mutatnám be a gyerekeimnek. Előbb semmiképp. Amíg nem ismer meg téged valamennyire, addig a te gyerekeddel nem fog tudni mit kezdeni - szerintem.
2017. aug. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azonnal foglalkozott vele. O volt az elso es az egyetlen, akit bemutattam neki. Vagyis nem bemutattam, hanem kozos programot szerveztunk. Azota mar a ferjem, 7 eve vagyunk egyutt.
2017. aug. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!