Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szolnátok ha ameddig ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnátok ha ameddig ti elmennétek wellnesselni a párotokkal kettesben addig az ő gyereke nálatok lenni? A Nagyszülök vigyáznának rá mert egy házban lakunk!

Figyelt kérdés
Ugy kerek a sztori hogy a párom fia nem él velük az anyával él és hétvégén vagy iskolaszünetekben van nálunk,de most hogy megyünk wellnesselni igy ugy volt eddig hogy othon marad de most kitalálta hogy ő mégis kijön hozzánk(11 éves),a párom szüleivel lakunk egy házban ők lennt mi fent lakunk,ma még nálukn aludna mert holnap reggel indulunk de utánna m,ár a nagyszülökkel lenne tehát feljönnének felkelteni,kaját adni neki ruhát kirakni és hát állitolag utánna már lent lenne náluk,bár ezt én nem nagyon hiszem hisz fent van gép amivel tud játszani meg gondolom a cuccát(ruha,tanszer )fennhagyja igy azért fel-fel kell jönniük és ha ze még nem lenne elég még a párom tesojáék is jönnek ki hétvégére ők is a szüleinél alszanak lenn(elvileg) egy 4 hós kisbabájuk van,de engem zavar hogy mi nem vagyunk othon és mindenki máskál a lakásban,és még ne agy isten a gyerek fennalszik nálink és hát ki tudj milyen kupi fog fogadni mire hazaérek és hát másnap reggel korán fogok kelni munka miatt igy nem tudom mikor lenne időm és hát kedvem sem rendetrakni,mert hát ugye mielött elmegyünk egyértelműen rendet hagyunk!De alapban sem értem a dolgot hogy ha egyszer az apja nincs is othon minek kell kijönnie miért nem tud az anyánál maradni egy hétvégét?!Ti mit szólnátok hasonló szituhoz??
2012. okt. 5. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
A pároddal beszéltél már erről?
2012. okt. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt szólom, h ha egy apa-fiú kapcsolatnál elkezdesz a saját gyereke ellen beszélni, Te húzod a rövidebbet.
2012. okt. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem annyi a véleményem, hogy hisztis vagy.

A gyerek az gyerek és ameddig a világ világ, kupit csinál. Most mi van akkor, ha ott van? Ráadásul ott vannak a nagyszülők, akik örülnének az unokának. Most mit zavar téged, hogy ott van?

Ha jól értem ráadásul közöd nincs a házhoz.


Bocs, de nekem nagyon undoknak tűnsz.

2012. okt. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdező nehéz a bonyolult ügy. HA a szülők válnak,akkor apás hétvége is szokott lenni gyerek számátol is függ. Fogadjátok be,hogy aludjon nálatok,és figyeljen rá valaki mire hazaértek ne legyen rumli.Beszéld meg pároddal és a gyerekével,mit gondolsz erről
2012. okt. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze,de az a válasz hogy mi a baj azzal hogy kijön,meg hogy nem idegenek mászkálnak a lakásban és ne ggodjam tul mert nem lesz kupi!De én nekem ez nem tetszik igy,csak sajnos nincs mit tennem!
2012. okt. 5. 15:13
 6/8 A kérdező kommentje:
lehet hogy undoknak tűnök csak nehezen tudom elfogadni hogy amikor mi nem is vagyunk othon akkor mások mászkálnak a lakásban,a dolgaim között kutakodnak meg utánna teszik a megjegyzéseke hogy ze nálunk nem igy van meg hogy miért ilyen meg olyan ez meg az főlegh anyósnak a jo szokás hogy mindenbe beleköt!
2012. okt. 5. 15:15
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem

volt senki hasonlo helyzetben?

2012. okt. 5. 15:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Na de ő egy gyerek!!! Őt nem fogja érdekelni, hogy mit csináltok, neki ez épp úgy otthona, ha nem még jobban, mint neked.

Az anyósod pedig ha jól értem akkor is otthon van, ha ti ott vagytok, szóval ebből a szempontból is mindegy, hogy megy-e a kisfiú.

2012. okt. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!