Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nálatok ki a szigorúbb szülő?

Nálatok ki a szigorúbb szülő?

Figyelt kérdés
Olyanok válasza érdekel, akiknél tényleg megvan ez, mert szerintem mindenhol kialakul, hogy ki az aki hamarabb szól rá a gyerekre vagy aki pont hogy engedékenyebb és enged a gyerek kérlelésének mondjuk. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy a szülők között nincs egyetértés vagy hogy nem ugyanazt közvetítik a gyerek felé, csak azt, hogy ki az aki hamarabb mondja, hogy "nem!".

2017. aug. 23. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Változó :) van amit én nézek rossz szemmel és van amit férjem. pl amikor az 5 éves gyerek a 7 centi vastag 170 magas kerítés tetején ül akkor én zavarom le onnan,mert férjem szerint ügyes gyerek,nem esik le onnan,szóval nem szól rá. 3 gyerek van... ha össze vitatkoznak akkor én hagyom,hogy lerendezzék maguk ,férjem meg mint döntőbíró ugrik közéjük. stb
2017. aug. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én - anya

Nálam a nem az nem

2017. aug. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én-az anya
2017. aug. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
En, az anyja.
2017. aug. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én, az anyja.

Az apja rettentő mód elnéző a fiúnkkal.

2017. aug. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én,az anyja. A férjem lazább és nem is baj ez, mert én meg néha túl merev vagy aggodalmaskodó vagyok, így kiegészítjük egymást.
2017. aug. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

Én lány vagyok.

Anya normálisabb, de rettentő patanoiás, beképzel dolgokat,nem százas.


Apa üvölt állandóan, meg is ver, terrorizál.


Zsák a foltját. Anyàm csak lelki terror, apám mindkettő.

2017. aug. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én az anya ,legtöbször.
2017. aug. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyikünk sem :)

Van,amiért ő szól rá előbb, van, amiért én, de ha felmászik a kerítésre, tegye (50 cm magas), ha visszamászik a csúzdán, felőlem.


Emlékszem, én lány létemre milyen hajmeresztő hülyeségeket csináltam, és élveztem.


Amíg nem ítéljük túl veszélyesnek a helyzetet, addig vadulhat, csak jobban figyelünk rá közben.

2017. aug. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Apukám inkább volt ridegtartásos típus sajnos, de volt olyan dolog, amire anyukám harapott jobban. Mondjuk mindketten elég szigorúak voltak, de talán anyukám 1-2 dologban engedékenyebb. Kérlelésnek nem engedett, hanem csak olyannak, amit elsőre sem látott vészesnek.
2017. aug. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!