Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tud 1 szülő 3 pici...

Hogyan tud 1 szülő 3 pici gyereket vízpartra vagy medencés helyre nyaralni vinni?

Figyelt kérdés

Elváltam, így egyedül nevelem a 7, 3 és 1 éves gyerekeimet. Nagyszuloi segítség minimális, mert idős az édesanyám.

Volt férjem nem partner a gyerekek gondozásában sem. Szeretném, ha egy pár napot vagy hetet kikapcsolodnanak a gyerekek, nyaralnak. Lakásban lakunk, ezért még inkább fontos lenne.


2017. júl. 8. 16:56
1 2 3
 1/28 piroska és a farkas ***** válasza:
84%
Biztonságosan szerintem ez sajnos nem kivitelezhető.
2017. júl. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
45%
Szia! Hát az szerintem az a gyerekektől is függ! Milyen a természetük! Úgy gondolom hogy ha szófogadóak akkor jó pihenést! Esetleg barátnő vagy jó ismerős?
2017. júl. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
45%

Nagyon muszáj víznek is lennie?

Vannak kempingek, erdei táborok, kisebb panziók. Ott is tudtok pihenni, mehettek kirándulni, stb.

2017. júl. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Barátnőm családos, ok együtt mennek. Ismerőst kérdeztem, de nem tud akkor jönni, mikor szabit kaptam.

Jó gyerekek, de a 7 evesem már túl önálló, így tartok tőle, hogy ha a vizbe egyedül nem engednem be. A picik abba a vízbe pedig, amibe a 7 éves úszni tud, csak a két karomban lennének el.

Semmi okos nem jut eszembe...

2017. júl. 8. 17:08
 5/28 anonim ***** válasza:
87%
Sehogy. Nyilván a két kicsi nem tud úszni, a 7 éves meg nem mehet a baba medencébe. Nagyon sehova se tudom elkepzelni ebben az össze allitasban a nyaralást
2017. júl. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

"kempingek, erdei táborok, kisebb panziók, kirándulni, stb."

Ehhez a 2 kicsi meg nagyon kicsi és a pancsolas jelentené nekik a nyaralást.

2017. júl. 8. 17:10
 7/28 anonim ***** válasza:
64%
Arra a napra egy bébiszitter?
2017. júl. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
79%
Mennyire tud úszni a 7 éves? Vízpartra nem biztos, hogy elvinném így őket, ha a nagy szeret önállósodni és vakmerő, medencés helyre, nagyobb fürdőbe viszont simán. Ott van úszómester is, talál több olyan medencét, amiben nem merül el, vannak benne játékok, csúszdázhat is, olyanra, ami neki még veszélyes, fel se engedik, a mélyebb medencék se akkorák, hogy ne tudna a széléig kievickélni. A sárvári fürdő pl. nagyon jó ebből a szempontból, van játszószoba is, ahova a 3 évest pl. be lehet vinni, foglalkoznak vele, kinti foglalkozás is van, több, kinti, benti gyerekmedence, babapancsoló, élménymedence, csúszdák, kalandpark, pelenkázóhelyiség stb. Egész nap el lehet lenni, rengeteg szálloda, panzió van a városban. Egyedül a hullámmedence az, amitől nem árt, ha eltiltod a 7 évest, bár ott is figyelnek többen, ha beindul a program. Szerintem van jó néhány ilyen hely az országban, de ezt ismerem a legjobban, rengetegszer voltunk 3 gyerekkel, a szüleim is szokták vinni az unokákat oda, egész kicsiként is.:-)
2017. júl. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 aHermann ***** válasza:
74%

Szia!

Nem egyszerű, de talán a 7 éves már egy kicsit önállóbb, szófogadóbb. Olyan helyre érdemes menni, ahol élményelemes a medence van, v. sekélyesre kiépített öböl.


Mi most Bükfürdőn voltunk a Danubiusban. Abból a szempontból ideális neked, hogy a gyerekmedence élményelemes, van egy kicsiknek (a két kisebb élvezné), és egy a nagyobbaknak vízágyú, vödör. A mélyebb medence is 50 cm csak. Emellett van animáció, ahova a nagy esetleg mehet magától. Kint játszótér, bent játszószoba.

A mamát is viheted, mert nagyon sok idős volt a gyógyvíz miatt,és a medence partján tud ülni, amíg a kicsik csúszdáznak, hogy a nagyobbal elmehess a nagyobb medencébe, v egyedül.


Bár nálunk 2 nagyszülővel volt a 3 gyerek (6,5,2 éves), de anyukám mondta, hogy Alsóörsön a strand jó, mert van egy öböl, ahol a bokáig érő vízben iszapozhatnak, és mikor egyedül felügyelt a 3-ra, akkor is jól átlátható a terület. Aztán a sekély vízben játszottak.

2017. júl. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
73%
Vegyél egy felfújható gumimedencét és indulhat a pancsolás!!Hidd el imádni fogják😊 !
2017. júl. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!