Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » "Elkülditek" az apához a...

"Elkülditek" az apához a gyereket ha beteg?

Figyelt kérdés

Elvált anyukák ti oda adjátok a gyereket apának ha beteg?

Úgy, hogy az apa háztartásában is van gyerek.

Párom exe megint tiszta betegen adta ide a gyerekeket. Ovikezdés előtt ez nagyon jó, fertőzzék le az én gyerekeimet is.

Legutóbb az én gyerekeim voltak betegek, szóltunk neki, nem is engedte a gyerekeket el ne kapják

Kicsit ugy érzem az én gyerekeim le vannak sz@rva...50 percre lakik tőlünk és nem szólna, hogy betegek. Már ott volt a párom mikor elkezdte sorolni melyiknek melyik gyógyszert adja. Tiszta láz, takony mind a 3.

Persze mind a három sír az anyja után, ő meg a telefont sem veszi fel.



2017. aug. 25. 20:07
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
35%
Én együtt élek a férjemmel, de felváltva vagyunk táppénzen a gyerekkel. Ő is ugyanúgy tudja ápolni, ha beteg. Elég szomorú, ha a te párod nem képes rá. Az meg enyhén szólva érdekes elvárás, hogy valaki azért ne találkozzon a saját gyerekével, hogy a szeretője gyerekeit ne fertőzze meg. Különítsétek el őket, ha nem teszik, de ez nem az anya dolga.
2017. aug. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:

Itt csak az a szép, hogy ha az én gyerekeim betegek. Akkor nem jöhetnek hozzánk. El ne kapják, pedig legutóbb is csak meg volt fázva a kisfiam, nem is fertőzött. De ha ők betegek akkor jöhetnek. Az én gyerekeim nem baj ha elkapják.

Meg az sem baj, hogy itt sírnak az anyjuk után mert lázasan ő kellene nekik.

2017. aug. 25. 20:26
 3/54 anonim ***** válasza:
36%
Persze, hogy nem engedi a gyerekeit beteg gyerekek közé. Két tök különböző szituációt hasonlítasz össze. Te azt várod, hogy a gyerekek a saját édesapjukkal ne találkozzanak idegen gyerekek miatt, ami nem normális, ő meg a gyerekeit nem engedi idegen beteg gyerekekhez, ami normális.
2017. aug. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
36%
Egyszerű. Legközelebb amikor jönnek a gyerekek, ha betegek, nem hozzátok el őket.
2017. aug. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:

3-as az természetes, hogy ő nem engedi a gyerekeit beteg gyerekekhez, de én engedjek beteg gyerekeket az enyémekhez?

Tenyleg logikud vagy...

2017. aug. 25. 20:45
 6/54 A kérdező kommentje:
4-es ezt már mondtuk, mivel a pici nálunk 1 éves lesz. De most sem szólt. Csak mikor a párom levezetett már hozzá és odaadta a gyerekeket mondta, hogy mivan. Akkor meg már, hogy hagyja ott őket?
2017. aug. 25. 20:48
 7/54 A kérdező kommentje:
3-as amúgy ha a te szemszögedből nezzük akkor nekem ők idegenek. Akkor nem kell ideengednem őket, ugye?
2017. aug. 25. 20:49
 8/54 anonim ***** válasza:
32%
Nem kell odaengedned őket, de nem az ex dolga a te problémádat megoldani és nem is az első házasságból származó gyerekek kárára kellene. Találkozzon velük az apa máshol, vagy vidd el addig te a gyerekedet, ha nem akarod, hogy találkozzanak.
2017. aug. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
64%
Neked semmi közöd hozzájuk, de az apjuknak vannak kötelezettségei.
2017. aug. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
53%
Már meg se haragudj de kicsit hisztérika vagy. Te elvárnád, hogy ne találkozzanak a gyerekek az apjukkal? Neked hogy esne a fordított szitu? Ha nem engednék a gyerekeidet hozzád, mert betegek és nehogy elkapja a párod gyereke. Van egy olyan érzésem, hogy szerencsétlen gyerekek nem csak a betegség miatt sírnak az anyjuk után, hanem mert világosan érzik rajtad, hogy nagyon nem csipázod őket. Nekem is van gyerekem, 7 hós, a férjemtől, akinek már van egy gyereke az előző házasságából. Nekem a pofámról lesülne a bőr azt mondani, hogy ne hozza fel a gyerekét, ne találkozzon vele, nehogy az én gyerekem elkapja. Én inkább ápolnám azt a gyereket, nemhogy elzavarjam... Hiszen őt is a gyerekemnek tekintem, ha még nem is a vérszerinti és én soha nem fogom éreztetni a mostohalányommal, hogy ő másodlagos, mert csak a sajátom a fontos, mert nem is így van, nekem egyenlőek. Elfogadtad a párodat, hát fogadd el, hogy neki is vannak gyerekei és kötelezettségei is, ne várd el, hogy a te gyereked legyen fontosabb mindig az övéinél. Azok a gyerekek nem tehetnek semmiről!
2017. aug. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!