Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más gyermeke hogy viseli az...

Más gyermeke hogy viseli az anyjától való távollétet?

Figyelt kérdés

2 éves kislányommal még nem töltöttem külön 1 óránál többet. Most kórházba kerültem 4 napja és kikészít a hiánya. Ő nagyon jól viseli. Nekem meg egy pokol.

Ráadásul epeúti elzáródással kerültem be és ma közlik hogy lehet kő vagy daganat. Teljesen elkeseredtem. Félek h mit fognak ott találni. Hétfőn derül ki de addig megőrjít ez a tehetetlenség..


2017. aug. 26. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint nem a kislányod, hanem te viseled rosszul a távollétet. 2 évesen már az a jó, ha nem lóg állandóan az anyján, hanem tud önálló lenni.


Bízz a kedvező eredményben és ne pánikolj feleslegesen.

2017. aug. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Neked elhiszem, hogy nagyon nehéz, nekem is az lenne. De örülj neki, hogy ő elvan, gondolj bele, mennyivel rosszabb lenne a tudat, hogy ő meg otthon sír utánad. Bízz benne, hogy minden oké lesz, szorítok így ismeretlenül is, és fel a fejjel!
2017. aug. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
38%

Az anya hiánya nem azonnal jelentkezik, hanem kb 5 nap mulva. Először alvászavarok, aztán napközbeni hisztik, sírás, később magatartásproblémák.

Eleinte elvannak.nem fogják fel.

2017. aug. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!