Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vennétek adidas cipőt 3 éves...

Vennétek adidas cipőt 3 éves gyereknek őszre?

Figyelt kérdés
2017. szept. 5. 15:55
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
69%

Nem, azért mert márkás nem adnék annyit érte, akkor inkább speciális gyerekeknek való cipőt vennék, ami annyi pénzért jó a lábának.

Hamár sportcipő, akkor a decathlonban van egy ami szerintem jobb is és olcsóbb is.

[link]

Nem hinném, hogy a drága adidas többet "tud"

2017. szept. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 piroska és a farkas ***** válasza:
59%
Ha tartja a bokáját , hajlékony a talpa, és árban is megfizethető számomra, akkor igen. De ha az első két alap feltételnek nem felel meg, akkor biztos, h nem, akár Adidas, akár más nagyobb márka. Mi kaptunk anno 23- as Nike- t, de szerintem nem volt elég hajlékony a talpa. Pótcipőnek hordtuk, én nem vettem volna meg.
2017. szept. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
47%
Nem. Olcsóbb márkát nézve is vannak jó cipők, ennyi pénzt meg nem éri meg kiadni, amikor úgyis max. 1 évig hordja.
2017. szept. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
51%

Nincs tartásuk, fejlődő kisgyereknek nem egészségesek (a nike gy.cipo sem)max homokozni meg ilyesmikre valok tenyleg "sportcipok"azaz alkalmi esetekre es nem naponta vagy utcaiként használni.

A felnotteknek már mindegy:)

2017. szept. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
57%
Én vettem Biatorbágyon az outletben 3000-ért, annyiért nem sajnálom ha szétnyúzza, lerúgja az orrát akkor sem.
2017. szept. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
61%
Mi vettünk annak idején.Megbántuk
2017. szept. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
akkor milyet ajánlanátok? ami nem túl drága, de jó? kb 2 hónapra kellene, utána úgyis jön a téli bakancs, ezért nem szeretnék 15e Ft-ot kiadni
2017. szept. 5. 16:52
 8/29 anonim ***** válasza:
53%
Nem, mivel nem megfelelő a minősége.
2017. szept. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
30%
Én biztos nem. Annak idején az én lábamat is Adidas cipők tették toönkre. Vettem gimis koromban, mert divat, de a sarkam nagyon csúnyán nézett ki és nem méretprobléma miatt. Beigazolódott számomra az, hogy rossz a sarkuk, mikor unokatesómtól örököltünk egy zsák gyerekcipőt. A legtöbbnek semmi baja nem volt, az adidasnak meg szét volt rongyolódva a sarka, gondolom szegény kislánynak milyen lehetett a lábs utána. Akkor már inkább Nike, szerintem az egy fokkal jobb, de ennyi pénzért tényleg lehet normális cipőt is kapni.
2017. szept. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
49%
Vettem a két évesnek Niket. Külföldön lakom itt ezek nagyon olcsók, és ezeken kívül nem nagyon van más sportcipő. Ilyet veszek vagy Converset. Egyébként Geoxot használ, csak akartam egy plusz sportcipőt is, pl. a játszótérre délután elmenni tökéletes
2017. szept. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!