Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg olyan durva hogy a 3...

Tényleg olyan durva hogy a 3 éves gyerekem este nem tud nélkülem elaludni?

Figyelt kérdés

Illetve ez nem teljesen igaz, volt hogy kórházban voltam vagy amikor szültem elaludt apjával, nagyszülőkkel, de ha ott vagyok engem igényel. Meseolvasás+ott maradok amíg elalszik.

Nemrég voltunk anyósoméknál egy hetet, és ők teljesen ki voltak ezen akadva, minden anyámasszony katonájának elmondták.

Tényleg ennyire furcsa ez?


2017. szept. 7. 07:32
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Az én 3éves lányom is úgy alszik el este, hogy én vagy az apja ott ülünk mellette elalvásig.

Nem ettől lesz anyámasszonykatonája!

2017. szept. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
Ha nem is anyámasszony katonája a lányod, de már régen egyedül kellene elaludnia. Azért igényli, hogy mellette legyél, mert így szoktattad. Még 8-10 évesen is ott maradsz vele?
2017. szept. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Miért kellene rég egyedül elaludnia? Mi van abban ha valaki mesét olvas a 3 éves kisgyerekének és megvárja amíg elalszik? Nem 15 éves, csak 3! És nem cicin altatja vagy mit tudom én, hanem csak ott marad vele! Én még a 4 évesemmel is ott maradok amíg elalszik, ugyan ez van, mese és megvárom amíg elalszik. Nem gondoló hogy ettől anyámasszony katonája lesz. Egész nap oviban van, én dolgozom, legalább ez a kis esti meghittség maradjon meg.
2017. szept. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Igen. Persze megszokta. És ez miért baj? Biztos annak is megvan az oja amiért így szokta meg az a gyerek.

Gondolom nem azért maradt ott vele kissebb korában az anyja mert nem volt más dolga....


Szóval szerintem ez nem gond egy 3 évesnél, főleg. Ha neked/ nektek így jó, nem okoz gondot, akkor ne érdekeljen h ki mit mond.

2017. szept. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

lassan 7 éves, és nem tud nélkülem aludni.

egy darabig bosszantott, most már azt érzem, hogy jobb kihasználni ezt az időt, mert lassan úgyis kinő belőle.

2017. szept. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Az én 4,5 éves fiam is úgy alszik el, hogy mellette fekszem. Aztán ha elaludt, kijövök a szobájából
2017. szept. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Az én háromévesem is velem alszik el, illetve nagyon ritkán "elég" neki az apukája is.
2017. szept. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

Az én kislányom még csak 2 éves múlt (26 hónapos), és ugyanez van, ha nem vagyok ott, elalszik apával, vagy a mamával, de ha ott vagyok, anya kell. Sőt, 2 éves koráig cicizett, addig cicin aludt el. Szerintem ez teljesen normális, még jó pár évig eszembe se jutna elvárni, hogy egyedül aludjon el. Sőt, attól se megyek falnak, hogy éjjel felébred egyszer, és átjön közénk.

Miért kellene egy 3 évesnek egyedül elaludnia? Ez semmit nem jelent szerintem azon kívül, hogy meleg, szeretetteljes kapcsolat van az anya és a gyerek között, és az anya nem sajnálja az időt erre.

2017. szept. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Dehogy baj. Inkább az a baj, hogy a nagyszülők így viselkednek a gyerekkel.
2017. szept. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki szerint ez baj,az majd 50 évesen akarja szeretni a gyerekét????

Most igényli a lányod,hogy vele legyél,most legyél vele! Teljesen jól csinálod.

Én meg is kérdeztem az okoskodó anyósomat,aki szerint elkapatom a 10 hónapos gyereket,ha ölbe veszem,hogy mégis mikor szeretgessem,50 évesen? Köpni-nyelni nem tudott. Ő egyébként nem kapatta el a fiait-saját elmondása szerint a f3rjem a kiságyban sírt a szobában,ő meg kint főzött a nyári konyhában(másik épület)-most meg csodálkozik,hogy nem hívják fel,nem érdekli őket,mi van vele. De hát nem erre tanította őket?

Jól csinálod,kérdező,az én fiam 7 éves,de még mindíg olvasok neki,egészen addig,amíg elalszik.

2017. szept. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!