Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A tollaslabda hány éves...

A tollaslabda hány éves kortól tanítható a gyerekeknek? Mikortól nem kicsi már hozzá?

Figyelt kérdés
2017. máj. 6. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
A lányom 12 évesen kezdte, azt mondták, hogy már nagy hozzá. Valamikor alsó tagozatban érdemes kezdeni, talán 8 évest mondtak.
2017. máj. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pont ma játszottunk a szomszéd gyerekekkel. Tapasztalataim szerint a 8-10 évesek már tudnak játszani, bár halál bénák voltak, egyemmeg őket. :) A 6-7 évesek is lelkesek voltak, néha egész jó ütésekkel, semmiképp nem mondanám, hogy nem érdemes őket hagyni próbálkozni, ha érdekli őket. A 4 éves, na azt hagyjuk, de ő is hamar belátta, hogy ez nem neki való. :D

Ha én is élvezni akarom a játékot, akkor a férjemet hívom a gyerekek helyett. O:)

2017. máj. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én láttam már 5 évest teniszezni, alig bírta el a gyerekütőt, de nagyon ügyesen (és szabályosan) visszaütötte a labdákat az edzőnek. A tollaslabda szerintem ennél könnyebb, mert kisebb és könnyebb az ütő, és a labda se "űt" olyan nagyot az ütőre, nem kell hozzá akkora erő, mint a teniszhez. Szerintem - ha van kedve - 5 évest simán el lehet kezdeni tanítgatni.
2017. máj. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon szépen köszönöm a válaszokat:))
2017. máj. 9. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!