Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyereket fektetnétek...

2 éves gyereket fektetnétek egy ilyen ágyra vagy még kicsi hozzá?

Figyelt kérdés
[link]

2013. febr. 25. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmi esetre sem, mert éjjel ha felébred igen könnyen le tud esni, és volt már, aki koponytörést kapott ilyen leeséstöl.
2013. febr. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Magasítottra semmiképpen. A lányomkettő múlt, mikor megkapta a heverőjét, hát alakított benne néha. Leesésgátló ide vagy oda, párszor le is esett.


Nemsokár 4 éves lesz, de még most se szívesen fektetném ilyenbe, főleg, hogy elkezdett alvajárni.

Szerintem ezek az ágyak kisiskolásoknak valók.

2013. febr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Gyerekfüggő. A nagyobb fiam nem volt 2 éves, mikor hasonló ágyat kapott, és sose esett le, már 6 éves lesz. A kisebb most lesz 3 éves, de őt nem merném ilyenen altatni.
2013. febr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
értem én sem találom a legjobb ötletnek,viszont egy szobába lenne velünk sajnos építkezés előtt állunk ,így egy szobába lenne velünk 1 évig legalább, mellette a mi ágyunk van közvetlenül!
2013. febr. 25. 12:47
 5/11 krisztivan ***** válasza:
Fiam ilyenen alszik kb.1 hónapja.imádja:-)2.5 éves.Csak az övé fából van és létrás:-))
2013. febr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2 évesen az én fiam még sűrűn járkált éjjel is, így akkor még nem raktam volna bele. 3-3,5 éves kora között kapott galériaágyat (140 cm magasan fekszik + 30 cm korlát)... nem esett ki sosem belőle, remélem nem is fog.
2013. febr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak ehhez hasonló van, csak fából. Két évesen kapta. Már több mint 3hónapja használja, de egyszer sem esett le róla, pedig a rácsos ágyban mindig vándorolt.
2013. febr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én kétévesemnek is ilyesmi volt egészen addig, amíg a korlátra fel nem állt. Másnap szétszedtük az ágyat.
2013. febr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat hát látom vegyesek a vélemények/tapasztalatok!még átrágjuk a férjemmel.
2013. febr. 25. 14:30
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Ha eleven a gyermeked akkor Én sem ajánlanám semmiféle képpen!!! Az Én fiaim elég aktívak, 2 évesek így Én biztosan félteném Őket, hogy leesnek, pedig óvatosak azért nagyon, de ez azért mégis egy emeletes ágy!!! :)
2013. máj. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!