Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan magyaráznád meg egy 8...

Hogyan magyaráznád meg egy 8 éves gyereknek, hogy mi az az orgazmus?

Figyelt kérdés
Ha felteszi ezt a kérdést.

2017. szept. 19. 15:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%

Már bőven maszturbál egy ovis is.


Elmondanám az igazat. Van egy pont/terület a testen, nőknek és férfiaknak máshol, amit, ha megérintünk, nagyon kellemes érzést érzünk. Ha sokáig éri inger a területet, akkor kellemes bizsergés járja át a testünket.


Ezt mindenki egyedül csinálja, ha nincs ott más, társaságban nem illik. Aki felnőtt, az pedig a szerelmével kettesben is akár. Van, aki nem nyúl oda soha, van, aki gyakran. A legjobb ebből is a középút szerintem. Ha túl gyakran csinálja az ember, egy idő után kevésbé fogja jónak érezni ugyanazt.


Gyerekek egymáshoz nem nyúlhatnak, felnőttek pedig gyerekekhez nem nyúlhatnak azon a helyen.

2017. szept. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
86%
Az a helyzet, hogy ha nem tőlem hallja az igazat, olyan formában, ahogy én helyesnek látom, akkor ezer százalék, hogy a társaitól fogja hallani, nagy valószínűséggel a hülyeséget, olyan formában, ami számára akár ijesztő is lehet. Szóval ha a homokba dugom a fejem, az, mint mindig, sokkal rosszabb. Épp azért kérdezi, meg nyitott a válaszra, aminek olyan módon kell érkeznie, ahogyan az ő életkorának megfelle. Asszem a második válaszoló fogalmazta meg azt, amit én is mondanék nagyjából.
2017. szept. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
16%
A nemi élet csúcspontja.
2017. szept. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
89%

"Nem jó egy fiúnak, ha ilyen korén kezdi."


Miért is?


Semmi gond az önkielégítéssel, nagyon sokan már ovis korukban elkezdik. Persze nem tudják, pontosan mit csinálnak, csak érzik, hogy ez kellemes. Annyit kell bennük tudatosítani, hogy ez a cselekedet magánügy, és mindenki akkor csinálja, mikor egyedül van.


Ezt elnyomni elég káros lehet a későbbi nemi életére, a szexet bűnnek fogja gondolni, holott nyilvánvalóan nem az.


Az orgazmusra pedig valaki megírta a tökéletes választ: Vannak bizonyos pontok az ember testén, amit simogatva jó érzések töltenek el minket. Ennyi.

2017. szept. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
47%
Amikor egy néni nagyon szereti a bácsit, és a bácsi megöleli ezt érzi a néni. Vagy fordítva.
2017. nov. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Sokan hülyének nézik a 8éveseket.

Magamra is vissza gondolva, tudtam mi az a szex s tudtam azt is, hogy nem egy olyan téma, amiről csak úgy kinyithatod a szádat.


Van agyuk felfogják. Az értelmesebb gyereknek pedig, ha elmondod hogy nem olyan dolog, amit bárkivel megbeszélhet mint pl milyen sütit evett...tartja a száját, ha nem akar beégni.


"amikor nagyon jó érzést érez a lába között és nedves/folyadék jön ki, ami nem pisi" xD


Egy rokonoméknál meg voltunk hívva vacsorára s a kisfia wc ről visszajött, megkérdezte hol volt ennyi ideig a gyerkőc, gyerek: "anya pisiltem" helyett "anya, orgazmusoztam" , kicsit pöszén xD mert hiányzott pár foga.

Az kegyetlen volt.


Én azt mondom nyugodtan el lehet mondani, nem buták (az viszont ciki ha marhaságot tanul meg), meghát előbb utóbb úgyis tudni/látni fogja.

Net/élőben stb.


Nincs olyan messze a 11éves kortól.

S akármilyen kínos a téma, szomorú is, de elég fiatalon oda kerülnek, hogy szex.


Tudnék olyanokat mesélni, hogy sok szülő féltené a gyermekét.

Pl református tábor 13-17éves korosztály - szexpartira nyitottam be... Nem jó helyre nyitottam be. (mamám ápolónő s felajánlotta a nyaralást balatonparton ingyen, kötelező programok nélkül - mindenem az úszás s a vízpartok mai napig.)


Több okból se akarok gyereket(persze ez még változhat az évek alatt), de az egyik ok: félteném ettől a romlott világtól, belefulladna az anyai aggodalomba.


24/N

2017. nov. 18. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!