Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idos korig adtatok...

Mennyi idos korig adtatok tapszert?

Figyelt kérdés
Miert addig?
2017. szept. 23. 08:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

1,5 évesen már csak egyszer fogadta el, 2 évesen teljesen elutasította.

Szívesen adtam volna tovább, mert a tejet nem bírja a gyomra, bár nem allergiás, tejtermékeket fogyaszt, de nincs 500 ml/500 g egy nap, pedig annyi az ajánlás.

2017. szept. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
1 éves korig tápszert és még 2 évig kapott tejitalt. Miért? Mert ordított ha nem adtam neki
2017. szept. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

1 éves korig onnantól tejital, csak reggel iszik felkelés után.

1-2 hónapja elkezdte hogy nem kérte de raktam bele kakaót így megissza.

Szeretném 2 éves korig adni neki mert sok benne a vitamin ami a sima tejbe nincs benne.

2017. szept. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
33%
A tejital is tapszer, megis miert irjatok kulon ?
2017. szept. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Kb 1 éves koráig. Bár már akkor is csak reggel ivott. Egyik reggel nem fogadta így adtam neki tejet. Azóta a reggeli rituálénk h én kávézok, ő ugyan olya bögréből tejet iszik.
2017. szept. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%
most 13 hónapos, még min 1x kap 230 ml-t, de van hogy 3x is. ha nagyon fáj a foga amikor jön akkor van hogy csak tápszert fogad el egész nap, és akkor néha megvan az 1 liter is még mindig. 2 éves korig legalább akarom adni, ha ezt már nem fogadná el, akkor tejitalt vagy hasonlót. tejet 3 éves koráig "nyersen" (azaz nem ételbe főzve) nem fog kapni, és utána is a lehető legkevesebbet és csak laktózmenteset (laktózérzékenyek vagyunk).
2017. szept. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Valószínű nem az én válaszomra leszel kíváncsi, de 2 évesem van és reggel-este tápszert iszik. Tejfehérje allergiás. Nagyon szeretném, ha még minimum 1 évig (következő terhelésig) elfogadná.
2017. szept. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

8 honapos koraig szopott.

8-12 ho kozott tapszert kapott

12-24 ho kozott tejitalt

Most 2 eves es a 2 ev folottiknek valo tejitalt kap 1:1 aranyban sima tejjel keverve. Reggel este 2-2 dl iszik.

Addig fogja kapni amig igenyli!;)

2017. szept. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
De, pont a te valaszodra vagyok kivancsi :) Igazabol mindenkiere, meg arra, hogy nagyobb gyerekek meddig kaptak. Mi a kulonbseg a tejital es a tapszer kozott?
2017. szept. 23. 13:40
 10/17 anonim ***** válasza:
Hat kb annyi h a tejfeherje mar nincs annyira atmodositva a tejitalba mint a tapszerben. Tehat a tejital jobban hasonlit a tej szerkezetere. Mas a vitamin, asvanyianyag osszetetele blablabla. Erdemes az eltkoranak a legmegfelelobbet adni!:)
2017. szept. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!