Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért bámulja a férjem inkább...

Miért bámulja a férjem inkább a tv-t, ahelyett, hogy a fiával csinálna valami programot?

Figyelt kérdés
Semmit nem csinál vele. Ha már játszani nem akar (8 év alatt összesen kb 2 órát ült le vele játszani), akkor mennének biciklizni, szaladgálni, focizni. Szerintem szégyen, hogy a fiús dolgokat is az anyjáal kell csinálnia. A gyerek meg könyörög, hogy az apja játsszon vele. Szerintem szánalmas a hozzáállása. És mindig piszkálja a gyereket, hogy hozzám ragaszkodik annyira.
2017. szept. 23. 15:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
71%
És azóta sem sikerült megszeretnie a fiát, hogy kedvességből legyártotta neked? Miféle ember a te férjed?
2017. szept. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Az mondja,ő nem akar a szabad idejében 8 évest játszani. Nem akar sétálni, semmit, adni közös.inkább tv zik, meg várja a hétfőt, hogy mehessen dolgozni. Az, hogy velem nem foglalkozik, egy dolog, de hogy a gyerekkel sem foglalkozik, könyörög neki és ez sem hatja meg,a szívemet széttépi.

Hiába mondom neki, hogy most kell megalapozni a bizalmat, nem érdekli. Beígért neki egy holnapi pecát. Most már azt mondja, hogy lehet, mennek. Holnapra ez az lesz, hogy hajnalba elmegy a haverjaival pecázni, délutánra meg fáradt lesz vele kimenni. Mindig csak ígér neki, és nem tartja be. De már a fiam a fejére olvassa.

2017. szept. 23. 16:35
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor válj el.Ez változni nem fog.
2017. szept. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
És van valami oka, hogy vele vagy? Ha se veled, se a fiával nem foglalkozik, akkor nyugodtan elválhatsz tőle.
2017. szept. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Sajnos a piszkos anyagiak miatt vagyok vele. Pedig már nagyon unom a folyamatos ledegradálást. D szerinte így minden szuper.
2017. szept. 23. 17:01
 16/20 anonim ***** válasza:
53%
Gratulálok.Még egy nő,akinek annyi esze sincs,hogy akkor vállaljon gyereket,hogy minden körülmény között képes legyen eltartani egyedül is,ha valami történne.Had találjam ki.Volt pénze,ezért megfogtad magadnak a gyerekkel,hogy számításaid szerint ne kelljen a piszkos anyagiakra gondolnod utána.Akkor edd meg amit főztél.
2017. szept. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha így áll a helyzet, akkor hagyd rá a dolgot, ha saját magától nincs igénye a fiára szerintem felesleges erőltetni, csinálj te programokat, vidd el játszóházba ide-oda akár barátnőkkel, rokonokkal.
2017. szept. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Képzeld, kedves utolsó, jól kerestem, mikor a gyerek megszületett, csak megszűnt menet közben a munkahelyem. Most dolgozok, mellette egyetemet végzek, hogy magas fizetésem legyen. Jövőre már annyi lesz a fizum, hogy simán eltartom mindkettőnket.
2017. szept. 23. 18:23
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezt kell tenned.
2017. szept. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Enyém sem játszott soha gyerekekel ,viszont hétvégén mig kisebbek voltak elmentünk biciklizni kirándulni,illetve ha kell segit nekik a matekba .
2017. szept. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!