Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kezelhetetlen, értetlen a...

Kezelhetetlen, értetlen a nagyobbik?

Figyelt kérdés

2,5éves fél éve még etalon baba/gyerek volt. Teso pár hónapja szuletett és a nagyobbik már akkor elkezdtea nem figyelek dolgot mikor már tudozt beszélni, de mostanra katasztrofa. Végre nem visíta pici,viszont a nagy néha azt érzem konkrétan letojja mit mondok és marhára idegesít. Kitalálhatok én akármilyen megvonást, játék elvétel stb ott sír egyet azt nem érdekli. Egyszeruen nem tudom ,hogy hozzam vissza a "régi" gyerekem. Ja meg a hisztik, hát babának nem nyekergett ennyit. Nagyon okos gyerek, túl okos is próbálom lekotni, de a gyere ide állj meg most iszonyat elmennek a fule mellett. Elfuz, nem pakol el,régen ez simán ment. Értem én,hogy trsó meg dackorszak, de kb. Teljesen kezelhetetlen néha. Néha ciki vásárolni menni, mert futkározik, huncutkodik és én égek,mert nyilván én is azt mondanám,hogy na szép szulok van két gyerekuk, de a nagyobbat se tudják megnevelni :S

Mindig kivárja amíg az ember ráordibál konkrétan, mert direkt szól,hogy nézd (és felkel újra, v vmi amit nem klne és világosan megbeszéltuk)

Segítsetek!



2017. szept. 25. 20:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hidd el, foglalkozok eleget vele:) csak vmiért, most pl este rájon a nem akar elaludni alvás, és felébreszti a kicsit...na ez vmi katasztrófa.....és igy mindegyik sír. Pici remekul elvan napkozbe már(le is kopogom)a nagy meg teszteli a hatérokat,de eléggé a sajat ingerkuszobomon tancol.
2017. szept. 27. 23:51
 12/14 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nehéz, de azért ne felejtsd el, hogy attól, hogy ő a "nagy", attól meg csak 2,5 éves. Van a családban ilyen korú gyerek, és tényleg nagyon fárasztó és idegesítő néha, de ilyenem a gyerekek, mivel neki nincs kistestvére nem várnak el tőle annyit, mint egy okos " nagy tesótól". De ne add fel.
2017. szept. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Okos nagy tesó, de nem várom el a pluszt. Simán kétségbe vagyok esve miürt értetlen meg "ál suket".

Jelenleg a "nagy"is orul ha etetik, tehát tényleg "visszafejlodik":D ezt tudom,hohy turelem, de az értetlenkedésre kéne vmi tipp

2017. szept. 30. 22:38
 14/14 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Azóta mi a helyzet nálatok? Javult valamelyest? Pont ugyan ilyen állapotban vagyok mint amiket te is írtál, nagytesó 34 hónapos, kicsi 3 és egy agyrém ami a naggyal történik, eddig is volt hiszti a kistesó születése előtt de heti szinten 2-3 nagyobb , teljesen kezelhető és viselhető volt, most meg semmivel sehogy nem lehet rá hatni.
2017. nov. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!