Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3,5 éves fiamnak teljessen...

3,5 éves fiamnak teljessen elmúlik majd ujra és ujra előjön a dadogása volt már valakinek ilyen gyermekének elmúlt vagy megmaeadtt?

Figyelt kérdés

2017. szept. 27. 09:53
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
25 éve nem dadog? és nemlehet tudni,hogyan segített rajta az a orosz ilettő?Szülők nem mesélték?Gondolom elérhetőség ennyi év után lehetetlen...
2017. dec. 1. 22:23
 12/19 anonim ***** válasza:

Idegrendszert tanacsos lenne erositeni.

Több alvás, kevesebb stressz, omega, jod

2018. jan. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Hogyan lehet az idegrendszert erositeni, azt a 12. kommentem 2. mondata taglalja
2018. jan. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat
2018. jan. 2. 21:23
 15/19 anonim ***** válasza:

Szed már omega vitamint?

Amugy nem sok neki a veszekedes, tiltas stb? Lelki.okai is vannak, kikeszul az idegrendszer, vagy fejletlen.

2018. jan. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Igen szed omega vitamint.Othol minden rendben van nem veszekszünk előtte és nincs sok tiltás sem.Nagyon odafigyelünk rá mivel szeretnénk ha minden rendbe lenne vele.Bizonyára mindentől nem tudjuk megvédeni hisz sok külső hatás érheti annak ellenére ,hogy mi próbàljuk őt megóvni.Ennek ellenére is elmúlik majd ujra visszatér nàla a dadogás.
2018. jan. 16. 18:24
 17/19 anonim ***** válasza:

Streaszfaktor van szerintem. Kiabálás, veszekedés, verés van?bocsi ha erős a kérdés. Esetleg megszégyenités beszédhiba miatt? Tulzott elvárások?


Szerintem szorongás van.

2018. márc. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Amióta a fiam dadog nagyon odafigyelünk ,hogy othol minden renben legyen ami azt jelenti hogy nincs nagy veszekedés előtte,nem verjük és nem is neveljük szigorúan sőt férjem szerint sokat is engedünk neki.Ezért is nem értem mitől jön neki vissza időről időre a dadogás.Próbáltam már azt is megfigyelni,hogy mi történik olyankor amikor elkezd dadogni pl.mamánál töltött pár óra volt töbször hogy olyankor jött elő neki de aztán olyan is volt hogy ott múlt el neki.Tehát változó és volt olyan is hogy nem dadogott már hetekig minden rendben volt és reggel felkelt és már dadogott.
2018. márc. 6. 20:56
 19/19 anonim válasza:
Szia! Hogy alakult a beszéde???
2023. febr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!