Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a programotok ovi után az...

Mi a programotok ovi után az esti alvásig?

Figyelt kérdés
2017. okt. 3. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Heti egyszer csoportos foglalkozás, 1szer torna és 2szer úszás.
2017. okt. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Ovi után játszótér, szaladgálás vagy biciklizés, mert a kislányomnak ilyenkor nagyon kell a mozgás.

Nagy ritkán bolt vagy posta, de igyekszem ezt nem ilyenkorra időzíteni.

Heti egyszer megyünk ilyenkor ovis tornára.

Utána hazamegyünk, én készítek vacsit, valami házimunkát csinálok, kislányom addig játszik, néha mesét néz.

Vacsi után, kb egy óra közös játék majd fürdés, meseolvasás, alvás.

2017. okt. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Heti kétszer szertorna a többi napon ha jó az odő játszótér ha esik itthon játszanak a tesójával.
2017. okt. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
4-re megyek érte a hugával, elmegyünk a játszótérre most még, amíg ilyen napos időket mondanak. Kb. fél 6-6 körúl haza megyünk, utána kb. ugyanaz mint a második válaszolónak. Játszanak, szétpakolnak, meséznek, addig a férjemmel beszélgetünk, vacsorát készítünk. Vacsora, fürdés, még egy kis mese, alvás.
2017. okt. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-re megyek én is az oviba, negyed 5-re otthon vagyunk. Fél hatig kint vagyunk az udvaron, homokozunk, a kertben teszünk-veszünk, vagy apukájának segít valami "fiús" munkában. Vacsi előtt még belefér egy kis benti játék, amíg én melegítek, terítek, illetve vacsi után, amíg a hugit fürdetem és én megmosakszom. Utána őt fürdetem, pizsama, mese, és 8-kor lámpaoltás:)
2017. okt. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!