Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél évesetek néz már tv-t?

Másfél évesetek néz már tv-t?

Figyelt kérdés

Másfél éves gyerkőcöm van, nem néz mesét. Ha mese megy a tvbe egy pillanatra oda néz, és játszik tovább. Vele egyidős kisgyerekek szülei mesélték, hogy az övék már órákat ülnek a tv előtt.

Én nem is szeretném, hogy az enyém ennyit nézzen, de azért megmondom őszintén, napi 10 perc míg eszek, jó lenne. Mikor kezdett gyereketek mesézni?



2017. okt. 12. 16:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Másfél évesen mindkét gyermekem 1-2 Bogyó és Babócát tudott megnézni, max. 10 percet összesen. Én örültem neki, hogy nem igazán érdekelte Őket, nem akartam, hogy rátapadjanak a képernyőre. Most már nagyobbak, a fiam képes már végignézni egy mozifilm hosszúságú nagymesét, a kislányom még nem, Ő izgágább, elmegy-visszajön. De most is csak nagyon ritkán megy a tévé, havi egyszer szoktunk otthon mozizós délutánt tartani, akkor mind leülünk, begubózunk a tévé elé. Egyébként napi összesen fél órát, ha megy (két részletben), akkor sokat mondok. Hál' istennek, továbbra sem hangsúlyos tevékenység nálunk a tévézés.
2017. okt. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!