Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tesztek ilyen helyzetben?

Mit tesztek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
mit szoktatok tenni olyankor,ha a 2 év körüli gyereketek nem akarja megenni az aktuális ebéded,mert szerinte nem finom.mit adtok neki olyankor enni?mert jo,ha elöre tudom hogy nem szeret valamit,akkor készitek neki külön.de ma is azt gondoltam majd megeszi a babgulyást,jo sok zöldséggel,amiket szeret,egy kis kenyérrel,de tévedtem.és ilyenkor nem tudom hirtelen mit is adjak neki.
2017. okt. 13. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

Vesz-vesz esetben van uveges!:)

Multkor rantott hust csinaltam petrezselymes krumplival amire azt mondta hogy piszkos es nem keri! 🤣

Igy bontottam egy uveges fozeleket es azzal ette meg a rantott hust.

De altalaban mindig olyat fozok amit tudom hogy megeszi. A petrezselymes krumpli uj volt.;)

2017. okt. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha elore tudom,akkor en is csinalok valamit melle,ha nem szereti. De ha szereti,csak hisztizik akkor ennyi,vagy azt eszi vagy semmit.
2017. okt. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Ilyen akut helyzetben gyorsan főzök egy kis tésztát neki, aztán teszek rá sajtot meg tejfölt. Nem egy hű de király kaja, de egyszer ki lehet bírni, ezt meg tuti megeszi.
2017. okt. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ez a tésztás dolg jo,eszembe se jutott,pedig azt ö is szereti.köszi
2017. okt. 13. 13:35
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Hát én nem tudom, nagyon gyakran kiborít ezzel, mert sokszor nem hogy nem szereti, amit főzök, hanem nem kívánja, amit máskor meg megeszik. Ezen tényleg ki tudok akadni, de azért én nem lennék nyugodt, ha ezért esetleg éhes maradna. Így nagyon vékony 3 éves, és oviban sem eszik túl jól, ezért amikor együtt vagyunk, akkor próbálom megetetni normális (nyilván nem erőltetve). Ami nekünk bejön, hogy mesét néz közben és én adom neki. Ilyenkor teljesen normális adagokat eszik. Ha ez nem jön be, akkor alkudozunk. De ha látom rajta, hogy tényleg nem esik jól neki, akkor sokszor nem is főtt kaját kap, de például a tükörtojást és a rántottát imádja. De van, hogy csak valamilyen kenyeret kenek neki például lekvárosat, nutellásat, stb. Nincs ilyenkor jobb ötletem.
2017. okt. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudom hogy csak hiszti, és amúgy szereti, esetleg ő kérte(mindenki heti két nap választhat hogy mit főzzek)akkor nem kap enni. majd megeszi uzsonnára, ha akkor se, akkor vacsorára. Persze ilyenkor nasi sincs.

Ha tudom, hogy nem szereti, akkor meg főzök neki külön, olyat amit szeret.

2017. okt. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akar enni, és tényleg látom, hogy nem ízlik neki, akkor vagy virsli vagy rántott halrudat sütök neki sos.
2017. okt. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!