Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti mit tesztek ilyen...

Anyukák! Ti mit tesztek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Tegnap borzalmas hascsikarás jött rám a Tesco-ban. Babával voltam, aki áll már, de még nem tud menni, és kapaszkodás nélkül állni sem. Babakocsival.

És biztos van valami megoldás erre, de én nem tudtam mit csináljak.

Ha elmegyek a wc-re kint mégsem hagyhatom a gyereket, rengetegen jönnek-mennek, nem maradhat a babakocsiban egyedül (szerintem)...

Be egy nyilvános wc-be megint csak nem tudom vinni, csak úgy tudna megállni ha valamibe belekapaszkodik, és még nem érti hogy ne nyúljon semmihez. Fogni wc-zés közben nem tudom. Ölbe ültetni sem, mert ugye az ember nem ül rá ilyen helyen a wc-re.

Nem jött arra még véletlenül sem olyan ismerős, akire arra a 2 percre rá tudtam volna bízni..

Mi a megoldás?

Ti mit csináltok/csinálnátok?


2015. nov. 12. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Ilyen vészhelyzetben egy megbízhatónak tűnő nőt odaállítottam volna pár percre, hogy legyen kedves vigyázni rá (vagy a biztonsági őrt), aztán utána köszönetképp meghívom valamire.
2015. nov. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Van egyszerhasználatos WC ülőke (papír), tarts a táskádban, erre ráülhetsz a WC- n ,itt ölbevehető a baba, max. a kocsit lopják el kinnt. :)
2015. nov. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a mozgáskorlátozott-mosdóba mentem ilyenkor. Oda befér a babakocsi,
2015. nov. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A 3-as válaszoló ötletét fogom azt hiszem megvalósítani ha még ilyen lesz, de a többiek válaszát is nagyon köszönöm.
2015. nov. 12. 14:50
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Én,ha a kicsikkel vagyok(a 3 közül a két kisebbik egyike van velem)MINDIG a mozgáskorlátozott wc-t használom!A legmegbízhatóbbnak kinéző IDEGENRE sem bíznám a gyerekemet.
2015. nov. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
én is a mozgáskorlátozott wc-t használom
2015. nov. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem is mozgáskorlátozott WC, vagy ha nincs akkor az információs pultnál mindig vannak hölgyek, pont azért vannak ott, h segítsenek a vásárlóknak, én biztos megkérnék egyet.

De a biztonsági őr se rossz ötlet, ha hirtelen nincs ott más.

Illetve biztos hamarosan elkezd járni, akkor már ültesd a bevásárló kocsiba, és szépen kiveszed, viszed magaddal amíg elintézed a dolgod.

2015. nov. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
Beszarok...
2015. nov. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%

Mozgáskorlátozott wc, biztonsági őr vagy bevinném a wc-be a babakocsit az utolsóba mennék be és résnyire nyitva hagynám, így látni a babát, illetve nekem mindig van a táskámban wc papír-ülőke és kézfertőtlenítő, tárgyfertőtlenítő!

Amúgy hogy oldottad meg?

2015. nov. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a többieknek is.

Hát borzalmas görcsök között szenvedtem egy ideig egy padon ülve :D amikor jobb lett elindultam és sprinteltünk hazáig (kb. 15 perc sétálva... most olyan 8 perc volt :D..)

2015. nov. 12. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!