Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Irnatok nekem ilyen történeteket?

Irnatok nekem ilyen történeteket?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Anyukák! Légyszi írjatok vicces, kínos kisgyerdkes storykat . Légyszi ne linkeljetek be más kérdést vagy oldalf mert már mindet olvastam. Előre is köszi.



#Vicc kisgyerek story új
2017. okt. 13. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
31%

Gyermekem abban a korhan van, hogy minden apro reszletet megfigyel, eszrevesz, de gyakran dicserem is erte ill. szorgalmazom is, mert ugyanakkor gyakorta figyelmetlen is.


Van egy tuzoltoja aminek kiegett az egyik lampaja, szolt is, es kb minden auton elmagyarázza hogy melyik vilagitos, melyik nem, valamelyiknek a szirenaja vilagit de pl a lámpa csak festett es nem izzos, stbstb


Erre kapott kedves barátnőmtől minőségi autot ajándékba, es amikor azon is sorolta, hogy pl a hatso lámpa nem vilagit (nincs benne izzo), tisztára ugy jött le baratnomnek, mintha a kapott ajándékát finnyázná. Mondtam, hogy csak minden apro reszletet vizsgál a gyermekem ne ugy vegye, de szerintem elkönyvelte magában..

2017. okt. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Plusz mostanában a szemszinek a favoritjai, es az is olyan érdekesen veszi ki magát, amikor pl vkitől kerdezi, neked milyen szinu a szemed, fekete, barna? Az illető válaszol, mire a gyermekem felkiáltva folytatja, nekem kék! Tisztára ugy hangzik ki a szitu, mintha a kék szem lenne csak a nyerő es szegény te csak barna szemű vagy. A kicsit idétlen hangsulyozása miatt
2017. okt. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Unokahugomért mentem oviba már meleg volt szoknyás , rövidnacis idő. Beszélgettem egy anyukával amíg vártam a kiscsajra de ott volt egy dadus és egy óvónő is. Oda szaladt és megfogta a kezem majd hangosan megkérdezte tőlem 'Nénje ennek a néninek miért ilyen nagyon szőrös a lába , Ő is egy őzike?' 😂😂 Apjától hallotta amint egy nőnek azt mondta , hogy olyan a lábad mint egy őzé. Nem olyan kecses, olyan szőrős.


Másik eset. Suliba mentem régi ofőmet látogattam meg. 2 gyerek kb 3.osok lehettek 'bunyóztak' a folyosón. Mire az egyik fájdalmas hangon megszólalt 'aú aú nem érzem a lábam😀' Társától jött a válasz 'akkor szagold az enyémet😀' 😂😂

2017. okt. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Lányom berontott a fürdőszobába, ahol az apja fürdőtt, éppen állva szappanozta magát a kádban.

Hirtelen megtorpant, majd felkiáltott: Apa, neked virsli van a punidban?

2017. okt. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

😀😀

Ezek nagyon jok

Johetnwk meg

2017. okt. 13. 21:06
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Ugy néz ki a lepontozok is negativan értelmeznek pár gyerekszot..közben csak egy sima reszletleirás a gyerekem részérol. Mint pl a macinak szeme van, a nyuszinak bajusza, stb
2017. okt. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én senkit nem pontoztam sehova
2017. okt. 14. 08:27
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
4-es... Hangosan röhögök percek óta 😂
2017. okt. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
4 éves unokahúgommal utaztunk a buszon, mikor felszállt egy igencsak büdös hajléktalan. A kiscsaj jó hangosan közli velem: Anna, valaki bekakikt! Szegény hajlékony szemlesütve leszállt.
2017. okt. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!