Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy szoktassam le a 2 evesem...

Hogy szoktassam le a 2 evesem a szopizasrol?

Figyelt kérdés

Esti elalvasnal es reggel szopizik meg.

Ferj, csalad nincs tehat nem lehet, hogy massal alszik el.


2017. okt. 15. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Adj neki tejitalt.
2017. okt. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én sem tudom leszoktatni a 20 hónaposomat :(

Tejitalt kiköpi, napközben iszik 2 dl tejet, de este, szopi helyett nem fogad el semmit. Múltkor bekentem a mellem bimbóvédő kenőccsel, de nem érdekelte, ugyanúgy szopott. Le is ragasztottam a mellbimbómat, letépte róla a ragasztót. Naponta elmagyarázom neki, hogy ő már nem kisbaba, anyának is fáj, ha szopizik, de nem érdekli.

A férjemmel nem alszik el, mert szopi nélkül képtelen aludni. Próbáltuk a szüleimnél hagyni egy napra, hátha rájön, hogy másképp is lehet aludni. Inkább nem aludt egész nap.

Én teljesen reménytelennek érzem:(

2017. okt. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elozo , arra gondoltam veszek neki cumit. De 2 evesen cumira szoktatni ?

Tejem mar keves van, inkabb a cumizas miatt csinalja.

Vagy most vegyek a ket evesnek tapszert meg cumisuveget ? Nem fura ez ?

2017. okt. 15. 13:21
 4/7 anonim ***** válasza:
28%

Téged zavar, hogy szopik vagy piszkálnak érte?

Kicsi még, bőven van igénye rá. De ha számodra már megterhelő, akkor javaslom az LLL.hu ide vágó füzetét:


[link]

2017. okt. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszi utolso !

Igazabol nem zavar, de hamarosan lesz egy mutetem, igaz csak egy ejjelt leszek korhazban, viszont utana gyogyszert kell majd szednem honapokig, es ez az egesz most derult ki, a mutet pedig heteken belul varhato.

2017. okt. 15. 15:15
 6/7 anonim ***** válasza:
3-es vagyok. Igen, nekem is megszokásból csinálja, nagyon ritkán nyel, valószínűleg keveset szopik. A cumit próbáltam, de mivel eddig bem használta, nem tudja, mire van és karikástul bekapta, úgy kellett kikotornom a szájából. Nehéz ügy... Én azért szeretném leszoktatni, mert kb. 1 hónapja kinőttek a szemfogai és azóta harap, na meg elég kellemetlen, hogy éjjel is akármikor feltűri a pólómat és rámcuppan (az ágyunk mellé van tolva az ágya). Egyszerűen nem tudom mag kialkudni. Elhiszem, hogy még igényli, mert minden leszoktatási kísérletemnél keservesen sír, de én már soknak érzem, néga elfog az undor tőle. Pedig szerettem szoptatni, de így, hogy fáj és csak egy nagy cumi vagyok, megelégeltem.
2017. okt. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is kezd terhes lenni - , a mutettol fuggetlenul is. Nalunk ejjel nem kel fel 15 honapos kora ota, de a reggeli cicin nyammogas mar kezd sok lenni. Az esti meg hagyjan, mert gyorsan elalszik rajta. Ma vettem volna cumit ( 6 honapos kora korul neha cumizott, de csak a babakocsiban es par hetig csak ) , de bezart a bolt mire odaertem. Holnap szerintem veszek es kiprobalom.
2017. okt. 15. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!