Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3-4 éves kislánynak milyen/mek...

3-4 éves kislánynak milyen/mekkora biciklit vennétek? és hol? Neten lehet rendelni?

Figyelt kérdés

Futóbiciklije van. Érdemes pótkerekeset venni vagy inkább ne? Esetleg még korai a pótkerék nélküli bicikli?

Mire érdemes figyelni vásárláskor?


2017. okt. 22. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán már elég nagy egy 16-oshoz, ki kell próbálni egy üzletben. Ha a futóbiciklin jól egyensúlyoz, lehet, hogy felesleges a pótkerék. Egy jó állapotú használt bicajt vennék. Felesleges újra költeni, mert hamar kinövi.
2017. okt. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Mondjuk a magasságára érdemes figyelni. ;)

Arra pedig, hogy érdemes lenne pótkerék nélkülit...

nem látom a videót a gyerekről, hog,hogy hogy megy a futóval! Nem gondolod, hogy az alapján kéne dönteni?

Nem minden gyerek ugyanott tart mozgásfejlődésben...

2017. okt. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi az ennyi idős 102 centis lányunknak 16 collost fogunk venni, bőven jó már neki, rápróbáltuk Decathlonban :-). Mi pótkerekest veszünk, mert nem futóbiciklizett.
2017. okt. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jól egyensúlyozik futóbiciklin, akkor kb egy délután alatt megtanul simával menni. Akkor meg felesleges a pótkerék. Ha nagyon nem megy neki, akkor külön még mindig tudtok venni hozzá. De előre biztos nem vennék pótkereket.
2017. okt. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, a kislányom augusztusban töltötte a 4-et, előtte májusban a névnapjára pedálos biciklit kért. Ugyan tudtam, hogy neki még korai kicsit, még nem tart ott,hogy komolyabban megtanuljon vele menni, de mivel nem igazán szerette a futóbiciklijét, pedig nagyon ügyes volt vele, de valóban nem a legjobb konstrukció volt, így megkapta. Előtte én is alaposan utána néztem a dolgoknak, úgy gondoltam, 12 colost már nem használná ki igazán és mivel egy bicikli nem olcsó, nem szívesen invesztáltam volna úgy bele, hogy idén alig használjuk, jövőre meg újat vegyünk. A 16 colos viszont jóval nagyobb (persze típustól is függ, hogy pl. mekkora a váz magassága stb.) és azt hallottam, hogy azok már instabilak pótkerekekkel, könnyen eldőlnek. Mondjuk én biztos voltam benne, hogy nekünk idén még kell a pótkerék, ezért kerestem 14 colos bringát. Ebből kisebb a választék és talán egy picit drágábbak is, de stabil pótkerékkel is, viszont nagyobb a 12 colosnál, ami jövőre már kicsi lenne neki így tovább jó lesz, az is lehet, hogy már egyből 20-asra váltunk majd (ilyeneket olvastam másoktól). Imádja a lányom, egyre magabiztosabban megy vele (pótkerekekkel), mindig azzal menne mindenhova, ha tehetné, külsőre is olyat kapott, ami tetszik neki (okultunk a futóbicikliből), viszont akkor még a legkisebb ülésfokozaton is egy picit nagy volt neki, pedig nem alacsony kislány (kb. 103 centi volt akkoriban), most már tökéletes neki, örülök, hogy ezt vettük. Ami kérdéskör még nagy fejtörést okozott nekem, hogy milyen fékeset vettem, végül én a kontra mellett döntöttem, de érdemes utánajárni ennek is!
2017. okt. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!