Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislánynak 3. szülinapra mit...

Kislánynak 3. szülinapra mit vennétek? Futóbicikli, kismotor, homokozó, gyurmázó dolgaink, duplonk van.

Figyelt kérdés
2017. máj. 14. 10:00
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Mit kér a kislány? Nekem már mondja a 3 évesem, hogy mit szeretne. Nálunk babaláz van épp. Pisilős baba, öltöztetős baba... babaház, kiegészítő.
2017. máj. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk is a baba és kiegészítői a sláger.

Babakonyha

Álló rajztábla

mesekönyv, diavetítő

Hinta

Roller

2017. máj. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Festék, gyöngyfűző

Memória, társasjáték, puzzle, pötyi

Orvosi táska

2017. máj. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
2.5 éves kislányomnak már volt egy babája ami hangokat ad ki, húsvétra a mamáéktól kapott hozzá egy szettet amiben van babaágy, etetőszék és babakocsi. Imádja a lányom, pedig előtte alig babázott, inkább fiús játékokkal játszott addig a bátyjával.
2017. máj. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Mennyit tudtok/ akartok rászánni? Kertetek van? Miénk kerti házikót kapott, közösen a nagycsaládtól. De jó ötlet még szerintem kedvenc mesehőshöz kapcsolódó puzzle, vagy egyéb fejlesztőjáték, könyv, vmi élmény, és mellé kisebb tárgyi ajándék..
2017. máj. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Beszédfejlesztős dolgokat

Pl mikrofon(hangfelvevős/lejátszos), tanito laptop, interaktiv mesekonyv, zenei érzék fejlesztők, zeneszőnyeg, vagy barmit, ami többet beszél/énekel és tisztábban, mint általában egy baba/maci


Egyensulyra pl roller vagy gyűrűt felfurni(ha nincs hinta, akkor azt), vagy ugrálo csacsi/labda, trambulin, mini ugrálovár, ha a keret engedi



Szoval én a babacuccok mellé hasznosat is vennék

2017. máj. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerepjátékokat.

Játékkonyha, porszívó, orvostáska, pénztárgép... Nálunk ezek a slágerek. (2,5 éves lány)

2017. máj. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
érték? enyém is 3 lesz, egy trambulint kap, de mivel 30 ezer ft, az egesz csaladtol kollektív ezt kapja és semmi mást, szó szerint egy csokit se, csak a tortát...egyébként babaház lenne a másik tippem, csak azt már tavaly kapott egyébként imádja....vagy junior csúszdát a kertbe, csak azt elvetettük mert a trambulin mellé már nem akarunk mást. ha kert nincs vegyél neki junior legot, a duplo az enyémet már nem érdekli, de a "nagyoknak való" legót imádja!
2017. máj. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

könyv mindig jó!

papírsárkány, orvostáska, konyha/kellékek, baba (esetleg sylvanien families figurák), babaház, társasjáték (ennek a korosztálynak való pl a csigafutam, lotti karotti)... minden csak keret kérdése :)

2017. máj. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a papírsárkány is jó ötlet szerintem
2017. máj. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!